Postkartensammlungen, Lose

Zahl der Lose: 45

45 db RÉGI városképes lap és sok fotó (Ausztria, Csehország, Németország, Görögország, stb.) + 7 leporellófüzet / 45 pre-1945 European town-view postcards and many photos (Austria, Czech Republic, Germany, Greece...) + 7 leporello booklets (Bad Teplitz-Schönau, Marienbad, Dresden, Constantine, Djebel-Kouif, Souvenir dAlger, Scenes et Types)
20023.
Materialzeichen Materialzeichen Materialzeichen

45 db RÉGI városképes lap és sok fotó (Ausztria, Csehország, Németország, Görögország, stb.) + 7 leporellófüzet / 45 pre-1945 European town-view postcards and many photos (Austria, Czech Republic, Germany, Greece...) + 7 leporello booklets (Bad Teplitz-Schönau, Marienbad, Dresden, Constantine, Djebel-Kouif, Souvenir d'Alger, Scenes et Types)

Rufpreis:
3 000 HUF
10
31 db főleg RÉGI használatlan belga és francia városképes lap / 31 pre-1945 unused Belgian and French town-view postcards
20024.
Materialzeichen

Rufpreis:
2 000 HUF
25 db RÉGI spanyol városképes lap, vegyes minőség / 25 pre-1945 Spanish town-view postcards, mixed quality
20025.
Materialzeichen

Rufpreis:
3 000 HUF
11 db RÉGI osztrák városképes lap, vegyes minőség / 11 pre-1945 Austrian town-view postcards, mixed quality
20026.
Materialzeichen Materialzeichen

Rufpreis:
1 000 HUF
6 db RÉGI külföldi városképes lap, vegyes minőség. Osztrák és olasz lapok / 6 pre-1945 European town-view postcards, Italian, Austrian
20027.

Rufpreis:
1 000 HUF
3 db RÉGI francia városképes lap; Beauvais, Marseille, Saint-Cloud / 3 pre-1945 French town-view postcards,
20028.
Materialzeichen

Rufpreis:
1 000 HUF
50 db RÉGI használatlan motívumlap; művészlapok, vegyes minőség / 50 pre-945 unused motive postcards, art postcards, mixed quality
20029.
Materialzeichen

Rufpreis:
4 000 HUF
39 db RÉGI motívumlap, művész, üdvözlő, pár lithoval, vegyes minőség / 39 pre-1945 motive cards; art, greeting with some lithos, mixed quality
20030.

Rufpreis:
1 000 HUF
14
31 db RÉGI motívumlap sok érdekes darabbal pár fotóval, vegyes minőségben / 31 pre-1945 motive cards with interesting cards and some photos, in mixed quality
20031.

Rufpreis:
2 000 HUF
31 db RÉGI művészlap, vegyes minőség / 31 pre-1945 art motive cards in mixed quality
20032.

Rufpreis:
1 000 HUF
31 db RÉGI művészlap, vegyes minőség lithokkal / 31 pre-1945 art motive cards in mixed quality with lithos
20033.

Rufpreis:
1 000 HUF
9
27 db RÉGI motívumlap, művész, sok lithoval, vegyes minőség / 27 pre-1945 motive cards; art with many lithos, mixed quality
20034.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF