Zahl der Lose: 444

Ady Endre: A fekete lobogó. Ady harca a klerikális reakció ellen. Bp., 1950, Franklin. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, beragasztva Ady fotója.
15866.

Rufpreis:
1 000 HUF
Turul Szépmíves Könyvek, 4 db (2.,3., 4., 6. kötetek), kissé kopottas, jó állapotban: Szalacsy Rácz Imre: Tékozló fiu. Budapest, é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó, 4. kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. B. Kovács Fréda: Rohanó Áradat. Budapest, é.n. (1938), Turul Szépmíves Könyvkiadó, 2. kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. Matolcsy Andor: Start. Budapest, é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó, 3 kötet. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés. Terescsényi Gyula: Bolygó Magyarok. Budapest, é.n., Turul Szépmíves Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötés.
15867.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pallavicini Zita: Egy őrült őrgrófnő naplója. Bp., 2011, Ulpius. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15868.

Rufpreis:
800 HUF
Juhász Mária(szerk.): Klasszikusok és jazzbalett technika. Balettpedagógusok Kiskönyvtára 3. Bp., Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, borítólap lejár, kopottas állapotban.
15869.

Rufpreis:
800 HUF
2 db könyv-Shakta Kaur Khalsa: Kundalini-jóga. 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban + Mumford, Susan: Healing Massage. A practical guide to relaxation and well-being. 1998. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15870.

Rufpreis:
1 400 HUF
B. Eötvös József: A Karthausi I-II. (Egybe kötve). Budapest, 1894, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel. A címoldal pótolt.
15871.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
15872.

Rufpreis:
1 200 HUF
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1948, Magyar Téka. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15873.

Rufpreis:
1 000 HUF
15874.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Elizabeth Bigham: Afrikanischer Perlenschmuck. München, 2000, Ars Edition. Kiadói kartonált kötés, német nyelven, hiányos melléklettel. / Paperbinding, in German language.
15875.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kölcsei Kölcsey Ferenc minden munkái sorozat három kötete (5-6.,9.,10.). Bp., 1886-1887, Franklin-Társulat. Harmadik, bővített kiadás. Egységes festett, aranyozott vaknyomásos kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, márványozott lapélekkel, megviselt állapotban, a borító és a gerinc, kopott, foltos, két kötetnél (9-10.) a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van, a 5-6. kötetből egy lap kijár.
15876.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bánffy Miklós: Erdélyi történet. Regénytrilógia. Megszámláltattál..., És hijjával találtattál, Darabokra szaggatttatol. Nemeskürty István: A beteljesült jóslat c. tanulmányával. Bp., 1993, Szabad Tér. Kiadói aranyozott műbőr, ajándékozási sorokkal.
15877.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF