Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 30

A Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémai és a testvérintézetek összefoglalt története (1830-1945) I-II. kötet. Írta és összeállította Rada Tibor. Bp.-Calgary, 1998-2001, vitéz Bánkuty Géza-Gálos-Nyomdász Kft, 810+1199 p.Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott zöld nylkötésben. Szép állapotban.
15302.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Zsigmondy László: A 2. magyar hadsereg a Szovjetunió elleni háborúban 1942-1943. Székesfehérvár, 1995, Fejér Megyei Levéltár. Papírkötésben, jó állapotban.
15303.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Erwin Rommel: Háború gyűlölet nélkül. Fordította Rátkai Ferenc. Bp., 1991,Co-Nexus Printer Kft. Kiadói papírkötés.
15304.

Rufpreis:
1 800 HUF
A tízhónapos tragédia. 1944. március 19.-1945. január 20. Első és második rész. Hogyan következett el 1944. március 19.? Mi történt Berchtesgadenben? A budapesti események a Szótjay kormány kinevezéséig. Bp., 1945, Gábor Áron Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, a könyvtest kijár a borítóból, de maga a füzet jó állapotban.
15305.

Rufpreis:
1 600 HUF
Sven Hassel: Monte cassino. Fordította Veres Dávid. Bp., 1993, Holnap. Kiadói papírkötés.
15306.

Rufpreis:
800 HUF
Honvédelmi ismeretek. (Leánytanulók számára).V-VI. Budapest, 1943, A M. Kir. Vallás- és Közoktatási Miniszter. Kiadói papír kötésben.
15307.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sz.A. Andrjuscsenko: Dnyepertől a Dunáig. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15308.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sven Hassel: Gyalogoshadosztály. Fordította Nitkovszki Sztaniszlav. Bp., 2000, Aquila. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás.
15309.

Rufpreis:
1 600 HUF
Sven Hassel: Lánctalpak. Fordította Nitkovszki Sztaniszlav. Bp., 1989, Aquila. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15310.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sven Hassel: Bajtársak. Fordította Nitkovszki Sztaniszlav. Bp., 1999, Aquila. Kiadói kartonált papírkötés. Első kiadás.
15311.

Rufpreis:
1 000 HUF
A háborúk világtörténete. Fordította: Félix Pál. Bp., 1992, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. A 21. fejezetet írta Amaczi Viktor. Jó állapotban.
15312.

Rufpreis:
1 600 HUF
Vegyes háborús témájú könyvek, 2 db: Curzio Malaparte: Kaputt. Híres háborús regények. Fordította Gellért Gábor, és Lontay László. Bp., 1998, Magyar könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.  David Fraser: A pokol tíz napja. Bp., 1987, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
15313.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF