Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 97

DN Keresztelési emlékérem jelzett Ag emlékérem díszdobozban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:1(PP)
30553.

DN "Keresztelési emlékérem" jelzett Ag emlékérem díszdobozban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:1(PP)

Rufpreis:
5 000 HUF
9
DN Magyar Honvédség Parancsnoka, Vezérkari Főnök fém emlékérem (38mm) T:2
30554.

DN "Magyar Honvédség Parancsnoka, Vezérkari Főnök" fém emlékérem (38mm) T:2

Rufpreis:
800 HUF
DN Apor Vilmos Br emlékplakett tokban. Szign.:SZK (~67-69mm) T:2
30555.

DN "Apor Vilmos" Br emlékplakett tokban. Szign.:SZK (~67-69mm) T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
DN Jászberény - Hamza Múzeum Br plakett. Szign.: M (68mm) T:2
30556.

DN "Jászberény - Hamza Múzeum" Br plakett. Szign.: M (68mm) T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
DN BÁV / Szentendrei Emlék (2xklf) Al és Br emlékérem pár (32mm) T:1-
30557.

DN "BÁV / Szentendrei Emlék" (2xklf) Al és Br emlékérem pár (32mm) T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
DN Arany János Gimnázium és Óvónői Szakközépiskola - Nagykőrös 1557 kerámia plakett (103mm) T:2 lyukak az akasztáshoz
30558.

DN "Arany János Gimnázium és Óvónői Szakközépiskola - Nagykőrös 1557" kerámia plakett (103mm) T:2 lyukak az akasztáshoz

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
6db-os plakett tétel, közte 1951. Sopron 1951. VI. 30. fém plakett fatalpon (plakett 59x72mm, fatalp: 99x155mm), illetve építészeti díjplakettek T:2 patina
30559.

6db-os plakett tétel, közte 1951. "Sopron 1951. VI. 30." fém plakett fatalpon (plakett 59x72mm, fatalp: 99x155mm), illetve építészeti díjplakettek T:2 patina

Rufpreis:
2 000 HUF
8db-os MÉE emlékérem tétel, közte Kelemen Kristóf (1922-2001) 2005. Beck Ö. Fülöp Éremmművészetünk megújítója / halálának 60. évfordulóján Br emlékérem, Fritz Mihály (1947-) 1989. MÉE Székesfehérvár / Albert 1437-1439 Br emlékérem T:1,1-,2
30561.

8db-os MÉE emlékérem tétel, közte Kelemen Kristóf (1922-2001) 2005. "Beck Ö. Fülöp Éremmművészetünk megújítója / halálának 60. évfordulóján" Br emlékérem, Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár / Albert 1437-1439" Br emlékérem T:1,1-,2

Rufpreis:
4 000 HUF
3db-os fém emlékérem tétel; 1948. Magyar Állami Pénzverő / Budapest Nemzetközi Vásár Al emlékérem (32mm), 1975. Hungexpo / Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár - Magyarország felszabadulásának 30. évfordulója évében fém emlékérem (32mm), 1975. Hungexpo / Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár fém emlékérem (32mm) T:2
30562.

3db-os fém emlékérem tétel; 1948. "Magyar Állami Pénzverő / Budapest Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm), 1975. "Hungexpo / Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár - Magyarország felszabadulásának 30. évfordulója évében" fém emlékérem (32mm), 1975. "Hungexpo / Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár" fém emlékérem (32mm) T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes: Bognár György (1944-) 1988. MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása Br emlékérem pár (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1984. MÉE / Tíz éves a Kalocsai Csoport Br emlékérem (42,5mm) + ~1966. Freedom for Hungary, freedom for all 1956 (Szabadságot Magyarországnak, szabadságot mindenkinek) aranyozott Br emlékérem (38mm) T:1-,2
30563.

Vegyes: Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Br emlékérem pár (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1984. "MÉE / Tíz éves a Kalocsai Csoport" Br emlékérem (42,5mm) + ~1966. "Freedom for Hungary, freedom for all 1956 (Szabadságot Magyarországnak, szabadságot mindenkinek)" aranyozott Br emlékérem (38mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes: Fritz Mihály (1947-) 1990. MÉE - Kiskőrösi csoportja / Petőfi útja sorozat V. Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) 1989. MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph.
30564.

Vegyes: Fritz Mihály (1947-) 1990. "MÉE - Kiskőrösi csoportja / Petőfi útja sorozat V." Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes: Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / Perényi Péter - Lórántffy Zsuzsanna Br emlékérem (42mm) + Lapis András (1942-) 1983. MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz Br emlékérem (42,5mm) + Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) T:2 kis patina, kis ph.
30565.

Vegyes: Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / Perényi Péter - Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42mm) + Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" Br emlékérem (42,5mm) + Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:2 kis patina, kis ph.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF