Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 80

Ausztria ~1970. EVG (3xklf) arany, ezüst és bronz fokozatú jelvénye 750, 500 és 250 Km után (35x51mm) T:2,2- Austria ~1970. EVG (3xdiff) gold, silver and bronz grades after 750, 500 and 250 Kms (35x51mm) C:XF,VF
30986.

Ausztria ~1970. "EVG" (3xklf) arany, ezüst és bronz fokozatú jelvénye 750, 500 és 250 Km után (35x51mm) T:2,2- Austria ~1970. "EVG" (3xdiff) gold, silver and bronz grades after 750, 500 and 250 Kms (35x51mm) C:XF,VF

Rufpreis:
1 600 HUF
Ausztria 1976. 8. Erdei túranap - KSG alapító, Mölbling fém jelvény, rajta siketfajd (~46x120mm) T:2,2- Austria 1976. 8. Waldwandertag KSG Funder Mölbling badge, with Wood Grouse picture (~46x120mm) C:XF,VF
30987.

Ausztria 1976. "8. Erdei túranap - KSG alapító, Mölbling" fém jelvény, rajta siketfajd (~46x120mm) T:2,2- Austria 1976. "8. Waldwandertag KSG Funder Mölbling" badge, with Wood Grouse picture (~46x120mm) C:XF,VF

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
Ausztria DN Bécs címere zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitűző (tűvel együtt 2,29g) T:2 Austria ND Vienna coat of arms enamelled, gold plated, hallmarked Ag pin (with pin 2,29g) C:XF
30988.

Ausztria DN "Bécs címere" zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitűző (tűvel együtt 2,29g) T:2 Austria ND "Vienna coat of arms" enamelled, gold plated, hallmarked Ag pin (with pin 2,29g) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Csehszlovákia 1950-1980. 53db kitűző, közte DN Luhacovcie zománcos kitűző, DN Slovenská Ústredná Hvezdáreň Hurbanovo obszervatóriumot ábrázoló kitűző (2x) T:2 Czechoslovakia 1950-1980. 53pcs of pins, with ND Luhacovice enamelled pin, ND Slovenská Ústredná Hvezdáreň Hurbanovo pin depicting an Observatory (2x) C:XF
30989.

Csehszlovákia 1950-1980. 53db kitűző, közte DN "Luhacovcie" zománcos kitűző, DN "Slovenská Ústredná Hvezdáreň Hurbanovo" obszervatóriumot ábrázoló kitűző (2x) T:2 Czechoslovakia 1950-1980. 53pcs of pins, with "ND "Luhacovice" enamelled pin, ND "Slovenská Ústredná Hvezdáreň Hurbanovo" pin depicting an Observatory (2x) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Hollandia DN Ejtőernyős Menet zománcozott fém jelvény mellszalagon; a menetet az arnhemi csata emlékére tartják T:1- Netherlands ND Airborne March enamelled metal decoration with ribbon; the march is a commemorative event in remembrance of the Battle of Arnhem C:AU
30990.

Hollandia DN "Ejtőernyős Menet" zománcozott fém jelvény mellszalagon; a menetet az arnhemi csata emlékére tartják T:1- Netherlands ND "Airborne March" enamelled metal decoration with ribbon; the march is a commemorative event in remembrance of the Battle of Arnhem C:AU

Rufpreis:
1 000 HUF
Japán DN Ezüstözött fém díjérem füllel (36mm) T:2  Japan ND Silver plated metal medal with ear (36mm) C:XF
30991.

Rufpreis:
800 HUF
Jugoszlávia 1960-1970. 48db-os kitűző tétel nagyrészt a horvát területről, Zágráb, Pola, Sziszek városok T:2 Yugoslavia 1960-1970. 48pcs of pins, mainly from the Croatian part with pins from the cities of Zagreb, Pula, Siscia C:XF
30992.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kína DN China zománcozott jelvény (20mm) T:2 China ND China enamelled badge (20mm) C:XF
30993.

Kína DN "China" zománcozott jelvény (20mm) T:2 China ND "China" enamelled badge (20mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Kolumbia 1992. Antonio Narino - Érdemért zománcozott fém kitüntetés (40-41mm) T:1- Colombia 1992. Antonio Nairon - Al Merito enamelled metal decoration (40-41mm) C:AU
30994.

Kolumbia 1992. "Antonio Narino - Érdemért" zománcozott fém kitüntetés (40-41mm) T:1- Colombia 1992. "Antonio Nairon - Al Merito" enamelled metal decoration (40-41mm) C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. Hitlers Dank aranyozott fém jelvény; 1933-1934. DDA festett fém jelvény; 1939. Hitlerjugend Mittelelbe műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2- German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostly German, including 1934. Hitlers Dank gold plated metal badge; 1933-1934. DDA painted metal badge; 1939. Hitlerjugend Mitelelbe plastic badge, curved; also included are pins from cities and shooting associations, some pieces are missing pins, or have damaged pins C:XF,VF
30995.

Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. "Hitler's Dank" aranyozott fém jelvény; 1933-1934. "DDA" festett fém jelvény; 1939. "Hitlerjugend Mittelelbe" műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2- German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostly German, including 1934. "Hitler's Dank" gold plated metal badge; 1933-1934. "DDA" painted metal badge; 1939. "Hitlerjugend Mitelelbe" plastic badge, curved; also included are pins from cities and shooting associations, some pieces are missing pins, or have damaged pins C:XF,VF

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Német Harmadik Birodalom / Dönis (Donín) 1937. Detuscher Turnverband - 1. Bezirks - Strassenturnfest in Dönis (Német Tornaszövetség - 1. kerület - Utcai tornafesztivál Dönis) fém jelvény, hímzett betéttel (38,5x48mm) T:1- / German Third Reich / Dönis (Donín) 1937. Detuscher Turnverband - 1. Bezirks - Strassenturnfest in Dönis metal badge with embroidered textile inlay (38,5x48mm) C:AU
30996.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. 1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után) Br lemezjelvény, hátoldalon SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1- / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. 1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich Br sheet metal badge with SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ makers mark on reverse C:AU
30997.

Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után)" Br lemezjelvény, hátoldalon "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1- / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich" Br sheet metal badge with "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" makers mark on reverse C:AU

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF