https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 116

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tarczai György: Elbeszélések a céhek világából. Bp., 1908, Lampel R. Könyvkereskedése. Újrakötött papírkötés, kopottas állapotban.
15220.

Tarczai György: Elbeszélések a céhek világából. Bp., 1908, Lampel R. Könyvkereskedése. Újrakötött papírkötés, kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Guoth Kálmán: Eszmény és valóság Árpádkori királylegendáinkban. Kolozsvár, 1944, Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, de egyébként jó állapotban./ Paperbinding, in Hungarian language.
15221.

Guoth Kálmán: Eszmény és valóság Árpádkori királylegendáinkban. Kolozsvár, 1944, Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, de egyébként jó állapotban./ Paperbinding, in Hungarian language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Györffy György: Az Árpád-kori Magyarország történeti földrajza I. és III. kötetek. Bp., 1966-1987, Akadémiai Kiadói. A vármegyéket ábrázoló kiemelhető mellékletekkel. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Volt könyvtári példány. Jó állapotban.
15222.

Györffy György: Az Árpád-kori Magyarország történeti földrajza I. és III. kötetek. Bp., 1966-1987, Akadémiai Kiadói. A vármegyéket ábrázoló kiemelhető mellékletekkel. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Volt könyvtári példány. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Gyöngyösi József: A magyar fűszerkereskedők története a legrégibb időktől a második világháború kitöréséig különös tekintettel a magyar élelmiszernagyipar fejlődésére. Függelékkel, szentmártoni Bodó János: A kalmárok ditsireti (1690). Budapest, é.n. [1942], Fővárosi Nyomda Rt., 271 p. + t. Kiadói fűzött papírkötés. Számos szövegközti fekete-fehér képpel illusztrálva. A borítója foltos, szakadt. A kötése sérült. A tartalomjegyzéknél tulajdonosi bejegyzéssel. E szerint a bejegyző a könyvet a szerzőtől kapta. Egyetlen kiadás. Ritka!
15223.

Gyöngyösi József: A magyar fűszerkereskedők története a legrégibb időktől a második világháború kitöréséig különös tekintettel a magyar élelmiszernagyipar fejlődésére. Függelékkel, szentmártoni Bodó János: A kalmárok ditsireti (1690). Budapest, é.n. [1942], Fővárosi Nyomda Rt., 271 p. + t. Kiadói fűzött papírkötés. Számos szövegközti fekete-fehér képpel illusztrálva. A borítója foltos, szakadt. A kötése sérült. A tartalomjegyzéknél tulajdonosi bejegyzéssel. E szerint a bejegyző a könyvet a szerzőtől kapta. Egyetlen kiadás. Ritka!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 500 HUF
22,97
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
Aggházy Kamil: Budavár bevétele 1849-ben. 1-2. köt. Bp., 2001, BFL. Papírkötésben, jó állapotban.
15224.

Aggházy Kamil: Budavár bevétele 1849-ben. 1-2. köt. Bp., 2001, BFL. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Marjay Frigyes: Sedántól Prágáig. A magyar tragédia története. Bp., 1938, Danubia. Kiadói egészvászon-kötés, a címoldal hiányzik, a 13-14. oldal kijár.
15225.

Marjay Frigyes: Sedántól Prágáig. A magyar tragédia története. Bp., 1938, Danubia. Kiadói egészvászon-kötés, a címoldal hiányzik, a 13-14. oldal kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
La Colonna Traiana. Rilievi Fotografici Eseguiti in Occasione dei Lavori di Protezione Antiaerea. Roma XIX. Roma, 1942, Carlo Colombo. Kiadói papírkötés, olasz nyelven. A Traianus oszlop, olasz nyelvű kiadvány, rengeteg fekete-fehér képanyaggal. / The Trajan Column. Paperbinding, in Italian language, with a lot of black and white picture.
15226.

La Colonna Traiana. Rilievi Fotografici Eseguiti in Occasione dei Lavori di Protezione Antiaerea. Roma XIX. Roma, 1942, Carlo Colombo. Kiadói papírkötés, olasz nyelven. A Traianus oszlop, olasz nyelvű kiadvány, rengeteg fekete-fehér képanyaggal. / The Trajan Column. Paperbinding, in Italian language, with a lot of black and white picture.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Alfonso de Franciscis: Pompei-Herculanum et La Villa Jovis A Capri. Guide Avec Reconstructions. Roma, é.n., Vision. Kiadói spirálozott nyl-kötés, színes fotókkal, rekonstrukciós ábrákkal, térképekkel illusztrálva, francia nyelven./ Spiral-binding, in French language.
15227.

Alfonso de Franciscis: Pompei-Herculanum et La Villa Jovis A Capri. Guide Avec Reconstructions. Roma, é.n., Vision. Kiadói spirálozott nyl-kötés, színes fotókkal, rekonstrukciós ábrákkal, térképekkel illusztrálva, francia nyelven./ Spiral-binding, in French language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Kuzsinszky Bálint: Aquincum. Az ásatások és múzeum ismertetése. Bp., 1933, Budapest Székesfőváros Kiadása, Franklin-Társulat-ny., 1 t.+73+3 p. Hetedik, a múzeum kibővítése után átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15228.

Dr. Kuzsinszky Bálint: Aquincum. Az ásatások és múzeum ismertetése. Bp., 1933, Budapest Székesfőváros Kiadása, Franklin-Társulat-ny., 1 t.+73+3 p. Hetedik, a múzeum kibővítése után átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Antik lexikon. Szerk.: Szepes Erika. Budapest, 1993, Corvina. Kiadói műbőr kötés, szövegközti illusztrációkkal. Jó állapotban.
15229.

Antik lexikon. Szerk.: Szepes Erika. Budapest, 1993, Corvina. Kiadói műbőr kötés, szövegközti illusztrációkkal. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
2
Zoltsák János: Deák Ferenc emlékezete. Ungvár, 1876, Pollacsek Miksa. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15230.

Zoltsák János: Deák Ferenc emlékezete. Ungvár, 1876, Pollacsek Miksa. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
7
Entz Géza, Kovács András: A kolozsvári Farkas utcai templom címerei. Bp.-Kolozsvár, 1995, Balassi-Polis. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva.
15231.

Entz Géza, Kovács András: A kolozsvári Farkas utcai templom címerei. Bp.-Kolozsvár, 1995, Balassi-Polis. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse