Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 379

Szana Tamás: Magyar költők szerelmei. Bp., 1887, Hornyánszky. Kicsit kopott félbőr kötésben.
15871.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15872.

Rufpreis:
2 000 HUF
15873.

Rufpreis:
1 600 HUF
15874.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nyírő József: Kopjafák. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
15875.

Rufpreis:
800 HUF
Tamási Áron: Virágveszedelem. Bp., 1938, Révai. Vászonkötésben, jó állapotban.
15876.

Rufpreis:
1 200 HUF
Márai Sándor: Zendülők. Bp., 1945, Révai. A Magyar Egyetemi és Főiskolai Egyesületek Szövetsége ex librisével. Vászonkötésben, jó állapotban.
15877.

Rufpreis:
1 800 HUF
Gyarmathi Balassi Bálint költeményei. Szerk.: Szilády Áron. Bp., 1879, Magyar Történelmi Társulat. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15878.

Rufpreis:
3 000 HUF
Sinka István: Fekete bojtár vallomásai. Bp., 1943, Magyar Élet. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15879.

Rufpreis:
800 HUF
Tóth Csaba: A Sci-fi politológiája. Bp., 2016, Athenaeum. Kiadói papírkötés.
15880.

Rufpreis:
1 600 HUF
15881.

Rufpreis:
1 600 HUF
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egészműbőr kötés, rézlemez kapoccsal.
15882.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF