https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere

Zahl der Lose: 392

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel. A szerző által aláírt.
15703.

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel. A szerző által aláírt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Szabó Pál: Isten malmai. Budapest, é.n. , Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, picit kopott borítóval.
15704.

Szabó Pál: Isten malmai. Budapest, é.n. , Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, picit kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Kárpáti Aurél: A menekülő lélek. Budapest, 1935, Vajda János Társaság. Első kiadás. Kiadói fűzött papírkötés. Felvágatlan példány. Megviselt állapotban.
15705.

Kárpáti Aurél: A menekülő lélek. Budapest, 1935, Vajda János Társaság. Első kiadás. Kiadói fűzött papírkötés. Felvágatlan példány. Megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyüjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917. Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, 204p. + 11 t.  A könyv megviselt állapotban van! Ázott, foltos, kopottas. A kötése meglazult!
15706.

Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyüjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917. Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, 204p. + 11 t. A könyv megviselt állapotban van! Ázott, foltos, kopottas. A kötése meglazult!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Szakadt, eredeti kiadói papírkötésben. A lapszélek piszkosak. Felvágatlan példány!
15707.

Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Szakadt, eredeti kiadói papírkötésben. A lapszélek piszkosak. Felvágatlan példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Czillei Géza: Láthatatlan front. Bp., 1942, Stádium 211 p. Kiadói félvászonkötésben.
15708.

Czillei Géza: Láthatatlan front. Bp., 1942, Stádium 211 p. Kiadói félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Új Rezső: Harsogjon az ének. Békéscsaba, 1959,  Békés megyei Tanács VB Művelődésügyi Osztálya, Hazafias Népfront Békés megyei Irodája. Kiadói papírkötés, némileg foltos borítóval. Jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. A szerző által Szántó Juditnak (1903-1963) dedikált példány, dátumozással. (1963. IV. 5.)
15709.

Új Rezső: Harsogjon az ének. Békéscsaba, 1959, Békés megyei Tanács VB Művelődésügyi Osztálya, Hazafias Népfront Békés megyei Irodája. Kiadói papírkötés, némileg foltos borítóval. Jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. A szerző által Szántó Juditnak (1903-1963) dedikált példány, dátumozással. (1963. IV. 5.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Zágon István: Mindenkivel megtörténhetik. Budapest, é.n., Pallas Rt. Kiadói papírkötésben, pár lap foltos. A címlapon Zágon István aláírásával, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15710.

Zágon István: Mindenkivel megtörténhetik. Budapest, é.n., Pallas Rt. Kiadói papírkötésben, pár lap foltos. A címlapon Zágon István aláírásával, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Seingalti: Casanova Jakab emlékiratai. Fordította Szász Károly. Budapest, 1907, Rozsnyai Károly. Átkötött félvászon kötéssel, megviselt borítóval, egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal.
15711.

Seingalti: Casanova Jakab emlékiratai. Fordította Szász Károly. Budapest, 1907, Rozsnyai Károly. Átkötött félvászon kötéssel, megviselt borítóval, egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Wilde Oszkár: Az odaadó barát / The Devoted Friend. Bp., 1920, Lantos (Kétnyelvű klassikus könyvtár 31.). Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15712.

Wilde Oszkár: Az odaadó barát / The Devoted Friend. Bp., 1920, Lantos (Kétnyelvű klassikus könyvtár 31.). Tűzött papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Beniczkyné Bajza Lenke: A fátyol titka. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 188 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált kissé kopottas egészvászon-kötésben.
15713.

Beniczkyné Bajza Lenke: A fátyol titka. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 188 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált kissé kopottas egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Szép Ernő: Régi kedvünk - A jázminok illata. (Egybekötve.)  Régi kedvünk. Major Henrik rajzaival. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Az eredeti borítót az újrakötésnél felhasználták. Jó állapotban. Első kiadás. A jázminok illata. Békéscsaba, 1917, Tevan-kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Az eredeti elülső borító kijár, de egyébként jó állapotban. Az eredeti borítót az újrakötésnél felhasználták. Első kiadás.
15714.

Szép Ernő: Régi kedvünk - A jázminok illata. (Egybekötve.) Régi kedvünk. Major Henrik rajzaival. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Az eredeti borítót az újrakötésnél felhasználták. Jó állapotban. Első kiadás. A jázminok illata. Békéscsaba, 1917, Tevan-kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Az eredeti elülső borító kijár, de egyébként jó állapotban. Az eredeti borítót az újrakötésnél felhasználták. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse