Bücher: Andere

Zahl der Lose: 392

15655.

Rufpreis:
2 000 HUF
Márai Sándor: Az igazi. Bp., 1941, Révai. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, ex libris bélyegzővel, névbejegyzéssel.
15656.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15657.

Rufpreis:
2 000 HUF
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. 344 p. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
15658.

Rufpreis:
3 000 HUF
Mosemans Illustrated Guide For Purchaser of Horse Furnishing Goods. New York, 1976, Arco Publishing Company. Kiadói papírkötés, angol nyelven. Az 1892-es kiadás reprint kiadása. Jó állapotban./ Paperback, in English language.
15659.

Mosemans' Illustrated Guide For Purchaser of Horse Furnishing Goods. New York, 1976, Arco Publishing Company. Kiadói papírkötés, angol nyelven. Az 1892-es kiadás reprint kiadása. Jó állapotban./ Paperback, in English language.

Rufpreis:
6 000 HUF
Vegyes könyvtétel, lovakról, 2 db: Dr. Ócsag Imre: A nóniusz. Bp., 1984, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal, melléklettel.  A lovak tartása. Székesfehérvár, 1992, Lapu Bt. Kiadói tűzött papírkötés. Reprint kiadás.
15660.

Rufpreis:
1 400 HUF
15661.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15662.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Száz Magyarok Könyvei I-X. Bp., é.n. (1913), Légrády-Kiadás. A könyvekben szereplő szerzők kartonra kasírozott portréfotóival, aláírásuk fakszimiléjével. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopottas borítókkal, kissé kopottas gerincekkel, egy-két gerinc kissé sérült, az Ady Endre fotó hiányzik, a Móricz Zsigmond fotó meglazult, de belül alapvetően jó állapotban. Ady Endre, Babits Mihály. Móricz Zsigmond, Csáth Géza, Kosztolányi Dezső, Gárdonyi Géza, Jókai Mór, Mikszáth Kálmán, Balázs Béla, és mások írásaival.
15663.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
15664.

Rufpreis:
2 400 HUF
Japán mesék. Ford.: Balogh Barna. Bp., 1943, Viktoria. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15665.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Hegedüs Sándor: Egy daxli naplója. Bp.,1939, Singer és Wolfner. Átkötött kissé foltos egészvászon-kötés, beragasztott újságcikkel, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány.
15666.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF