Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 111
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1542035
10548
291
Ex libris - small-graphics
Johann Naha (1902-1982): Ex libris Helga Madis. Színes fametszet, papír, jelzett, 9×6 cm
1396206
10549
291
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József (1936- ): Ex libris Klaus Rödel. Rézkarc, papír, jelzett, 10x11 cm
1419332
10550
291
Ex libris - small-graphics
Karel Nemec (1879-1960) Ex Libris Paul Heinicke. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10×7 cm
1374963
10551
291
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (?-1980): Réthy István 60. Rézkarc, papír, jelzett, 10×6,5 cm
1541355
10552
291
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (1900?-1980): Isten éltesse a kis Popettát. Rézkarc, papír, jelzett,15x10 cm 1541353
10553
291
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (1900?-1980): Geruska Lóránd... Rézkarc, papír, jelzett,11 x 8 cm
1537390
10554
291
Ex libris - small-graphics
Else Oehmichen (?-?) Erotikus ex libris Paul Heinicke. Klisé, papír, jelzett a nyomaton, 15×10 cm 1419407
10555
291
Ex libris - small-graphics
Oriol Maria Divi (1924-2013): Ex libris Manuel Garcia de la Luz. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10×9 cm
1396185
10556
291
Ex libris - small-graphics
Herbert Ott(1915-?): Paula Holl ex libris. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12x9 cm
1453186
10557
291
Ex libris - small-graphics
Perei Zoltán (1913-1992): Ex libris Szászné Marat. Linó, papír, jelzett, 11×9 cm 1419393
10558
291
Ex libris - small-graphics
Perei Zoltán (1913-1992): Kiss Ernő honvéd altábornok, Ex libris Galambos Ferenc. Linómetszet 4/50, papír, jelzett, 14×9 cm 1419395
10559
291
Ex libris - small-graphics
Perei Zoltán (1913-1992): Ex libris Perei György. Linómetszet, papír, jelzett, 12×9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF