Foto

Zahl der Lose: 417

1983 Jankovszky György(1946-): New York, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12x17,5 cm
12006.

Rufpreis:
5 000 HUF
13
1983 Jankovszky György(1946-): New York, Rolls-Royce, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12x17,5 cm
12007.

Rufpreis:
5 000 HUF
11
1982 Jankovszky György(1946-): Budapest, VIII. kerület, Nap és Futó utca sarok, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12x17 cm
12008.

Rufpreis:
5 000 HUF
1982 Jankovszky György(1946-): A pad - vörös nyíl, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12,5x12,5 cm
12009.

Rufpreis:
5 000 HUF
1974 Jankovszky György(1946-): Folt tanulmány, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 7,5x12,5 cm
12010.

Rufpreis:
5 000 HUF
Járay Rudolf, Seidner Zoltán: Szobabelsők, 2 db fotó, sérülésekkel, pecséttel jelzett, 18x24 cm
12011.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1979 Juhász Miklós: Kavicsosztályozó, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 30x40 cm
12012.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1970 Kalocsai Rudolf 2 db vintage fotóművészeti alkotása, az egyik feliratozva, 40x26 cm és 30x40 cm
12013.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1959 Budapest, Növényolaj és Szappangyár, Keveházi János (?-?) képriportja, 5 db vintage fotó, az egyik pecséttel jelzett, 18x24 cm
12014.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1958 Diósgyőri martinászok, 4 db vintage fotó Kotnyek Antal (1921-1990) fotóriporter hagyatékából, feliratozott képek, 19x18 cm
12015.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1963 Krisch Béla (?-?) kecskeméti fotóművész 3 db vintage fotója a Kecskemét környéki homokdűnékről, két kép jelzett, 26,5x40 cm és 18,5x39 cm között
12016.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1935 Leichtner Erzsébet vintage fotója Szentpál Olga gyermek tánccsoportjának tagjairól, pecséttel jelzett, 11,5x17 cm
12017.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF