https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 246

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1900 Adolf Axter a Reménység gőzös kapitányának névjegykártyája
12681.

cca 1900 Adolf Axter a "Reménység" gőzös kapitányának névjegykártyája

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm
12682.

cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1910-20 Kéméndy Jenő (1860-1925) festőművész, jelmez és díszlettervező portréfotója műtermében, kis sérüléssel, 19x13 cm.
12683.

cca 1910-20 Kéméndy Jenő (1860-1925) festőművész, jelmez és díszlettervező portréfotója műtermében, kis sérüléssel, 19x13 cm.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
1910 Kőbányai Ujság, 1910. február 6., VI. évf. 6. szám, kissé viseltes, szakadozott állapotban.
12684.

1910 Kőbányai Ujság, 1910. február 6., VI. évf. 6. szám, kissé viseltes, szakadozott állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
1
1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban /  Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition
12685.

1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban / Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
1910-1911 Uránia füzetek, 7 db, változó állapotban. Dr, Simonyi Jenő: Az Al-duna. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.  Dr. Csuday Jenő, Dr. Létmányi Nándor: A Honfoglalás. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.  Popper Ignác: A magyar aranybányászat. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.  Horusitzky Henrik: A termőföld képződése és viselkedése. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.  Dr. Mauritz Béla: A kristályok Birodalma. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.  Dr. Mauritz Béla: A hasznos ércek. Bp., 1911, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.  Dr. Gombos F. Albin: A legujabb kor története. A francia forradalomtól napjainkig. Bp., 1911, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.
12686.

1910-1911 "Uránia" füzetek, 7 db, változó állapotban. Dr, Simonyi Jenő: Az Al-duna. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés. Dr. Csuday Jenő, Dr. Létmányi Nándor: A Honfoglalás. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés. Popper Ignác: A magyar aranybányászat. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés. Horusitzky Henrik: A termőföld képződése és viselkedése. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés. Dr. Mauritz Béla: A kristályok Birodalma. Bp., 1910, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés. Dr. Mauritz Béla: A hasznos ércek. Bp., 1911, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés. Dr. Gombos F. Albin: A legujabb kor története. A francia forradalomtól napjainkig. Bp., 1911, Horványánszky Viktor. Kiadói tűzött papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
12688.

1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1911 Vasuti és közlekedési közlöny, 1911. junius 4., XLII. évf., 66. szám.
12689.

1911 Vasuti és közlekedési közlöny, 1911. junius 4., XLII. évf., 66. szám.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
1912 a Kultúra folyóirat 3. félév 10. lapszáma, díszes szecessziós borítóval, számos érdekes írással
12690.

1912 a Kultúra folyóirat 3. félév 10. lapszáma, díszes szecessziós borítóval, számos érdekes írással

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,
12691.

1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
1913 Az első budapesti cseh munkásegylet dombornyomott díszítésű használatlan táncrendje, jó állapotban // tanecni porad, první cesky spolek delnicky v Budapesti // embossed dance-schedule 7×12 cm
12692.

1913 Az első budapesti cseh munkásegylet dombornyomott díszítésű használatlan táncrendje, jó állapotban // tanecni porad, první cesky spolek delnicky v Budapesti // embossed dance-schedule 7×12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
1913 Kunosi Ödön: Amerikai gazdasági vázlatok. Bp., 1913, Ráth Mór. 28 p. Különlenyomat a Közgazdasági Szemléből. Kiadói papírkötésben.
12693.

1913 Kunosi Ödön: Amerikai gazdasági vázlatok. Bp., 1913, Ráth Mór. 28 p. Különlenyomat a Közgazdasági Szemléből. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse