Bücher: Andere

Zahl der Lose: 458

16083.

Rufpreis:
1 400 HUF
16084.

Rufpreis:
1 800 HUF
Fekete Lajos: Delelő Nap. Fekete Lajos válogatott költeményei 1925-1940. Schöpflin Aladár előszavával. Budapest, é.n., Láthatár, 151 p. Kiadói picit viseltes kemény papírkötés. Számozott példány. (500/497)
16085.

Rufpreis:
1 200 HUF
16086.

Rufpreis:
1 200 HUF
16087.

Rufpreis:
1 200 HUF
Szávay Zoltán: Az ismeretlen út. Budapest, 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., 114 p. Kiadói papírkötés. Megviselt állapotban.
16088.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tatay Sándor: Jelek a porban. Elbeszélések. Budapest, 1939, Magyar Élet, 179 p. Kiadói némileg foltos egészvászon kötés. Első kiadás.
16089.

Rufpreis:
1 200 HUF
16090.

Rufpreis:
1 000 HUF
16091.

Rufpreis:
800 HUF
16092.

Rufpreis:
800 HUF
Magyar Regényírók Képes Kiadása, 4 kötet (5,7,37, 44 kötetek):  Nagy Ignácz: Magyar Titok I, III kötetek. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval.  Baksay Sándor: Pusztai találkozás. Patak banya. Bp., 1907, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval.  Iványi Ödön: A püspök atyafisága. Bp., 1905, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval.
16093.

Rufpreis:
1 000 HUF
Világirodalmi lexikon I-XIX. kötet. Bp., 1984, Akadémiai Kiadói. Harmadik, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
16094.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF