Bücher: Andere

Zahl der Lose: 433

15793.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Régi magyr vitézi énekek és elegyes dalok. Összeáll.: Thaly Kálmán. 1-2. köt. Pest, 1864, Lauffer. Megviselt papírkötésben.
15794.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kosztolányi Dezső: Tina. Gyoma, 1916, Kner. Megviselt vászonkötésben.
15795.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Pellico Szilvio értekezése az emberi kötelességekről. Olaszból fordította Császár Ferenc. Pest, 1853, Lukacs L. és Társa Könyvnyomdája. Kiadói restaurált papír, megviselt állapotban.
15796.

Rufpreis:
1 800 HUF
15797.

Rufpreis:
3 000 HUF
Aforizmák. Az aforizma francia mesterei. Vál.: Körmendy Marianna. Bp., 2004, HOGYF Editio. 273. számú sorszámozott példány, készült 500 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15798.

Rufpreis:
1 000 HUF
15799.

Rufpreis:
5 000 HUF
Garay Antal: Párisi és hazai forradalmi emlékeim 1848-1849. Gyoma, 1914, Kner. Erősen megviselt vászonkötésben.
15800.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Tutsek Anna: Marietta. Ifjusági regény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla kissé hullámos, de belül jó állapotban.
15801.

Rufpreis:
1 800 HUF
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, ajándékozási sorokkal. Jó állapotban.
15802.

Rufpreis:
1 000 HUF
Arany János: Rózsa és ibolya. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
15803.

Rufpreis:
1 000 HUF
Illyés Gyula: Hetvenhét magyar népmese. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, a borítója kopottas, a gerince kissé sérült, az elülső szennylapja kijár, a fűzése kissé laza. Első kiadás.
15804.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF