Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 139

1989. Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar! - A mártírok emlékére, akik példát mutattak hazaszeretetből, akik életüket adták a hazáért és a szabadságért aranyozott fém emlékérem tokban (65mm) T:PP ujjlenyomat
30608.

1989. "Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar! - A mártírok emlékére, akik példát mutattak hazaszeretetből, akik életüket adták a hazáért és a szabadságért" aranyozott fém emlékérem tokban (65mm) T:PP ujjlenyomat

Rufpreis:
2 000 HUF
1989. Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem aranyozott fém, piefort emlékérem tokban (65mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc
30609.

1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém, piefort emlékérem tokban (65mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc

Rufpreis:
2 000 HUF
1999. Helyreállítás - Újjáépítés aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:2 (PP)
30610.

1999. "Helyreállítás - Újjáépítés" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:2 (PP)

Rufpreis:
1 000 HUF
~1990. Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,22g/0,999/42,5mm) T:PP
30611.

~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,22g/0,999/42,5mm) T:PP

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény aranyozott fém emlékérem (40mm) T:1 (PP)
30612.

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:1 (PP)

Rufpreis:
1 000 HUF
1993. Nagykőrös 625 éves aranyozott Br emlékérem tokban (42mm) T:2(PP)
30613.

Rufpreis:
1 000 HUF
1993. Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20. bronzozott Cu emlékérem műanyag tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1
30614.

1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." bronzozott Cu emlékérem műanyag tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1

Rufpreis:
1 000 HUF
1993. Október 4-16. II. Magyar Áruk Hete / Centrum Áruházak Részvénytársaság aranyozott piefort fém emlékérem tokban (65mm) + DN National Office of Physical Education & Sport (Nemzeti Testnevelési és Sport Iroda) aranyozott piefort fém emlékérem tokban (65mm) T:1,1-(PP) ujjlenyomat
30615.

1993. Október 4-16. "II. Magyar Áruk Hete / Centrum Áruházak Részvénytársaság" aranyozott piefort fém emlékérem tokban (65mm) + DN "National Office of Physical Education & Sport (Nemzeti Testnevelési és Sport Iroda)" aranyozott piefort fém emlékérem tokban (65mm) T:1,1-(PP) ujjlenyomat

Rufpreis:
1 000 HUF
2010. Pázmány Péter Katolikus Egyetem / A 375 éves Hittudományi Kar alapításának emlékére Ag emlékérem sérült dísztokban (13,84g/32mm) T:PP ujjlenyomat
30616.

2010. "Pázmány Péter Katolikus Egyetem / A 375 éves Hittudományi Kar alapításának emlékére" Ag emlékérem sérült dísztokban (13,84g/32mm) T:PP ujjlenyomat

Rufpreis:
4 000 HUF
2016. Alpok-Adria - Hunfila Szombathely 2016. V. 6-8. Br emlékérem (42,5mm) T:1
30617.

2016. "Alpok-Adria - Hunfila Szombathely 2016. V. 6-8." Br emlékérem (42,5mm) T:1

Rufpreis:
1 600 HUF
DN Kamarazenekarok Találkozója - Baja cizellálatlan sárgaréz plakett (109x110mm) T:2
30618.

DN "Kamarazenekarok Találkozója - Baja" cizellálatlan sárgaréz plakett (109x110mm) T:2

Rufpreis:
2 400 HUF
DN Jelky András - Bajai Emlék öntött sárgaréz plakett, cizellálatlan (91x126mm) T:2-
30619.

DN "Jelky András - Bajai Emlék" öntött sárgaréz plakett, cizellálatlan (91x126mm) T:2-

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF