Bücher: Religion

Zahl der Lose: 36

H.V. Morton: Az üdvözítő nyomában. I-II.Fordította Kosáryné Réz Lola. Bp., 1929, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, négy helyen matricás beragasztásokkal, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
15676.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Fabricius István: Magyar reformátusok Kálvin kalendáriuma az 1947. évre. Kecskemét, 1946, Kecskeméti Református Egyházmegye Lelkészegyesülete.
15677.

Rufpreis:
1 000 HUF
15678.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Budapest, 1981, Helikon Kiadó, Kner Nyomda. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés, kiadói kissé viseltes karton dobozban, a karton dobozon ragasztás nyomaival, kísérőfüzettel(,Szántó Tibor: Károlyi Gáspár Vizsolyi Bibliája. Budapest, 1981, Helikon. Kiadói papírkötés.) Facsimile kiadás. Jó állapotban!
15679.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Dr. Herbert Haag: Bibliai lexikon. Budapest, 1989, Apostoli Szentszék Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15680.

Rufpreis:
3 000 HUF
Rupert Berger: Lelkipásztori liturgikus lexikon. Fordították többen. Budapest, 1998, Vigilia. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15681.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Almásy József (szerk.): Katolikus írók Uj Magyar Kalauza. Budapest, é.n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 531 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
15682.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában. Az egyház és a pápaság története. Budapest, 1948, Magyar Írás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, de egyébként jó állapotban.
15683.

Rufpreis:
1 400 HUF
Idegen eredetű vallási szavak és fogalmak szótára. Összeállította: Bölcskei Gusztáv, és Lenkey István. Bp., 2001, Mécs László Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15684.

Rufpreis:
1 200 HUF
15685.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Victor János: Református hiszekegy. Budapest, 1943, Református Traktátus Vállalat. Kiadói papírkötés.
15686.

Rufpreis:
2 000 HUF
15687.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF