Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 152

Sisa Béla: Erdélyi képek. Bilder über Siebenbürgen. Nyíregyháza, 1996, Múzeumfalu Baráti Köre. Illusztrált kiadói karton kötésben
15048.

Rufpreis:
1 200 HUF
Répertoire des Rues de Paris avec Indication de la plus procjhe station du Métro. Repertory of Streets de Paris. Determines the Underground Stations. Paris, é.n., LIndispensable. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos térképpel illusztrált, francia és angol nyelven./ Paperbinding, in French language, with lot of map, in poor condition, with a damaged cover, spine, and binding.
15049.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nékám Lajosné: A kőszegi patika. Bp., 1965, Iparművészeti. Papírkötésben, jó állapotban.
15050.

Rufpreis:
1 000 HUF
Österreich. Landschaft, Städte, Kultur. Gütersloh, 1985, Prisma Verlag. Kiadói karonált papírkötés, német nyelven. Jó állapotban./ Hardback, in German language.
15051.

Rufpreis:
800 HUF
Budapest fürdői. Összeáll.: Fővárosi Mélyépítési Tervező Vállalat. Bp., é n., Pannónia. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborító széle kissé szakadozott, a hátoldala karcos, számos fotóval illusztrálva.
15052.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bars Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1903], Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, megviselt állapotban, térképmelléklet hiányos.
15053.

Rufpreis:
2 000 HUF
14
Dr. Bíró Zoltán: Amerika. Magyarok a modern csodák világában. Hegedűs Lóránt előszavával. II. kiadás. Bp., Hungária. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
15054.

Rufpreis:
3 000 HUF
15055.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Ifj. Csemegi József: Adatok a Budavári Főtemplom középkori építéstörténetéhez. Bp., 1941. Tanulmányok Budapest Múltjából különlenyomat. Papírkötés, mellékletekkel, jó állapotban. A szerző által dedikált.
15056.

Rufpreis:
800 HUF
Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Budapest, 1982, Madách-Móra. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban.
15057.

Rufpreis:
1 000 HUF
15058.

Rufpreis:
1 000 HUF
15059.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: