Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 98

15392.

Rufpreis:
1 800 HUF
15393.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ugo Nebbia: La XVI Esposizione Internazionale DArte Venezia MCMXXVIII. Milano-Roma, 1928, Luigi Alfieri & C. Olasz nyelven, magyar művészekkel. Kiadói kartonált papírkötésben. Javított gerinccel, kissé viseltes borítóval. / In Italian language, paper binding. Slightly damaged spine and slightly worn cover.
15394.

Ugo Nebbia: La XVI Esposizione Internazionale D'Arte Venezia MCMXXVIII. Milano-Roma, 1928, Luigi Alfieri & C. Olasz nyelven, magyar művészekkel. Kiadói kartonált papírkötésben. Javított gerinccel, kissé viseltes borítóval. / In Italian language, paper binding. Slightly damaged spine and slightly worn cover.

Rufpreis:
4 000 HUF
Sikota Győző dr.: Herend porcelánművészete, Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt kiadó papír védőborítóban.
15395.

Rufpreis:
1 200 HUF
Beaupré Miller, Olive: Little Pictures of Japan. Chicago/Toronto, 1925. The Book House for Children. Mesék egész oldal illusztrációkkal. Egészvászon kötésben, kopásokkal / Tales with page illustrations, iIn full linen binding with some wear.
15396.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
15397.

Rufpreis:
1 000 HUF
15398.

Rufpreis:
1 000 HUF
15399.

Rufpreis:
6 000 HUF
15400.

Rufpreis:
6 000 HUF
Peter von Cornelius: Entwürfe zu den kunstgeschichtlichen fresken in den loggien der könglichen pinakothek zu München. Gestochen von H. Herz. Mit erklärendem Text von Dr. Ernst Förster. Leipzig, 1875, Alphons Dürr. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopottas, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, egészoldalas illusztrációkkal gazdagon díszítve, német nyelven. / Linen-binding, in german language. The binding is little bit spotty, and worn, some pages are little bit spotty, with a lot of fullpages illustration.
15401.

Rufpreis:
6 000 HUF
15402.

Rufpreis:
3 000 HUF
15403.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF