Bücher: Andere

Zahl der Lose: 398

Shakespeare összes művei I-II. Fordították többen. Bp., 1964, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopottas karton tokban.
15845.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kálovics Magda: Játékkészítés a napközi otthonokban. Bp., 1976, Tankönyvkiadó. Papírkötésben.
15846.

Rufpreis:
1 200 HUF
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Bp., 1938, Szent István Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.
15847.

Rufpreis:
2 400 HUF
Kis vegyes könyv tétel: Ohnet György: Páris királya (1898), Kövér Ilma: Damáz Margit (é. n.); Bruun, Laurdis: Az ígéret szigete (é. n.); Magyar nyomdászok évkönyve (1905); Hercezg Ferenc: A hét sváb (1935); Horváth Márton: Lobogónk: Petőfi (1935); Belloc, Hilaire: XIV. Lajos (é. n.). Példányonként változó állapotban, összesen 7 db
15848.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dubois, Jean et al.: Dictionnaire du français contemporain. Paris, 1971, Libraire Larousse. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15849.

Rufpreis:
800 HUF
15850.

Rufpreis:
1 200 HUF
Magyar Balázs: Hogyan akarták tönkretenni s miként aknázták alá az oláhok Magyarországot? Bp., 1918, Athenaeum. Kissé megviselt félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15851.

Rufpreis:
2 000 HUF
11
Leslie L. Lawrence: Sindzse szeme. Bp., 1989, Kentaur Könyvek. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
15852.

Rufpreis:
2 000 HUF
15853.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kós Károly: Az országépítő. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15854.

Rufpreis:
800 HUF
15855.

Rufpreis:
1 600 HUF
Jókai Mór: Targallyak. Bp., 1896, Révai (Jókai Mór összes művei, nemzeti kiadás 58.). Gazdagon díszített, kicsit kopott, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
15856.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: