https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere

Zahl der Lose: 398

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Bp., 1943, Biró. 1 t. 188 p. Divéky József fametszetű illusztrációival. 1000 számozottból a 622. sz. példány. Kiadói nedvességtől hullámos papírkötésben.
16121.

Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Bp., 1943, Biró. 1 t. 188 p. Divéky József fametszetű illusztrációival. 1000 számozottból a 622. sz. példány. Kiadói nedvességtől hullámos papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben
16122.

Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel
16123.

Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Mikszáth Kálmán Művei I-XX. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt.,(A borítón Franklin-Társulat). Nem teljes! Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötés. Változó állapotban!
16124.

Mikszáth Kálmán Művei I-XX. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt.,(A borítón Franklin-Társulat). Nem teljes! Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötés. Változó állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1886-dik évi országos törvénytár Bp., 1886 Igazságügy Minisztérium. Nágel Ottó Sérült gerincű félvászon kötésben
16125.

1886-dik évi országos törvénytár Bp., 1886 Igazságügy Minisztérium. Nágel Ottó Sérült gerincű félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.
16126.

Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.
16127.

Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-társaság megbízásából szerkeszté Toldy Ferencz. 1-6 kötet, négy kötetbe kötve. Pesten, 1859-1860. Heckenast Gusztáv. 1 tábla (Kisfaludyt ábrázoló acélmetszet) + 200 p. ; 218 p. ; 228+(2) p. ; 212+(2) p. ; 204+(2) p. ; 206+(2) p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.
16128.

Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-társaság megbízásából szerkeszté Toldy Ferencz. 1-6 kötet, négy kötetbe kötve. Pesten, 1859-1860. Heckenast Gusztáv. 1 tábla (Kisfaludyt ábrázoló acélmetszet) + 200 p. ; 218 p. ; 228+(2) p. ; 212+(2) p. ; 204+(2) p. ; 206+(2) p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Ötödik kiadás. Bp., 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül szétvált, egyébként jó állapotban.
16129.

Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Ötödik kiadás. Bp., 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül szétvált, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belső borítólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.
16130.

Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belső borítólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Vörösmarty Mihály összes munkái. Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. Teljes kiadás. 2-8. kötetek. Bp., 1884-1885 Méhner. Aranyozott gerincű, sérült félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötések megviselt állapotban, de belül jó állapotú
16131.

Vörösmarty Mihály összes munkái. Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. Teljes kiadás. 2-8. kötetek. Bp., 1884-1885 Méhner. Aranyozott gerincű, sérült félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötések megviselt állapotban, de belül jó állapotú

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Boruth Elemér: Költemények. Bp., 1887, Aigner Lajos. 235 p. Korabeli aranyozott, a gerincén sérült félvászonkötésben. Ritka kiadvány.
16132.

Boruth Elemér: Költemények. Bp., 1887, Aigner Lajos. 235 p. Korabeli aranyozott, a gerincén sérült félvászonkötésben. Ritka kiadvány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse