Umschläge mit Münzen und Banknoten

Zahl der Lose: 59

1985. 100Ft alpakka Természetvédelem - Mocsári Teknős felbélyegzett borítékban T:BU
30075.

1985. 100Ft alpakka "Természetvédelem - Mocsári Teknős" felbélyegzett borítékban T:BU

Rufpreis:
800 HUF
18
1988. 50Ft Világ Vadvédelmi Alap II. emlékérme felbélyegzett Kék vércse borítékban, bélyegzéssel T:BU
30076.

1988. 50Ft "Világ Vadvédelmi Alap II." emlékérme felbélyegzett "Kék vércse" borítékban, bélyegzéssel T:BU

Rufpreis:
800 HUF
10
1991. 100Ft Cu-Ni II. János Pál pápa látogatása Magyarországon érmés borítékban, első napi bélyegzéssel, kartonlapon T:BU
30077.

1991. 100Ft Cu-Ni "II. János Pál pápa látogatása Magyarországon" érmés borítékban, első napi bélyegzéssel, kartonlapon T:BU

Rufpreis:
800 HUF
9
1992. 500Ft Ag Szent László Magyarországi I. László király halálának 900. évfordulója sorszámozott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel, magyar nyelvű leírással T:PP patina Adamo EM125
30078.

1992. 500Ft Ag "Szent László" "Magyarországi I. László király halálának 900. évfordulója" sorszámozott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel, magyar nyelvű leírással T:PP patina Adamo EM125

Rufpreis:
800 HUF
26
1994. Kossuth Lajos halálának 100. évfordulója érmés és bankjegyes pecsételt boríték 1947. 5Ft Ag érmével és 1992. 100Ft-os bankjeggyel illetve egyenként 19Ft névértékű négyestömbű bélyeggel a PHILSWISS kiadásában, német leírással T:2,I
30079.

1994. "Kossuth Lajos halálának 100. évfordulója" érmés és bankjegyes pecsételt boríték 1947. 5Ft Ag érmével és 1992. 100Ft-os bankjeggyel illetve egyenként 19Ft névértékű négyestömbű bélyeggel a PHILSWISS kiadásában, német leírással T:2,I

Rufpreis:
800 HUF
15
1997. 750Ft Ag Labdarúgó Világbajnokság 1998 sorszámozott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel, magyar és német nyelvű leírással T:PP patina Adamo EM148
30080.

1997. 750Ft Ag "Labdarúgó Világbajnokság 1998" sorszámozott borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel, magyar és német nyelvű leírással T:PP patina Adamo EM148

Rufpreis:
800 HUF
22
1998. 200Ft FH + 1998. 200Ft érme felbélyegzett borítékban Szent Korona az Országházban bélyegzéssel T:1,I
30081.

1998. 200Ft "FH" + 1998. 200Ft érme felbélyegzett borítékban "Szent Korona az Országházban" bélyegzéssel T:1,I

Rufpreis:
800 HUF
23
2000. MABÉOSZ sorszámozott érmés boríték Az Államalapítás ezeréves emlékére - Szent István ezüstözött Br éremmel T:PP patina
30082.

2000. MABÉOSZ sorszámozott érmés boríték "Az Államalapítás ezeréves emlékére - Szent István" ezüstözött Br éremmel T:PP patina

Rufpreis:
800 HUF
19
2000. Ezeréves Magyarország / Szent István aranyozott alpakka emlékérem borítékban, első napi bélyegzővel és 73. Bélyegnap - Budapest bélyeggel. magyar nyelvű leírással T:PP
30083.

2000. "Ezeréves Magyarország / Szent István" aranyozott alpakka emlékérem borítékban, első napi bélyegzővel és "73. Bélyegnap - Budapest" bélyeggel. magyar nyelvű leírással T:PP

Rufpreis:
800 HUF
21
2001. 1Ft Egyesült Európa felbélyegzett borítékban 2004-es bélyegzéssel T:1
30084.

2001. 1Ft "Egyesült Európa" felbélyegzett borítékban 2004-es bélyegzéssel T:1

Rufpreis:
800 HUF
14
2004. 200Ft FB felbélyegzett FDC UNICEF borítékban T:I
30085.

2004. 200Ft "FB" felbélyegzett FDC "UNICEF" borítékban T:I

Rufpreis:
800 HUF
DN Egyesült nemzetek - Magyarország Ag emlékérem, A világ nemzeteinek érmei borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel, hátoldalán angol nyelvű tanúsítvánnyal T:PP Hungary ND United Nations - Hungary Ag commemorative medal in The Medals of the Nations of the World envelope with stamps and English language certificate on the backside C:PP
30086.

DN "Egyesült nemzetek - Magyarország" Ag emlékérem, "A világ nemzeteinek érmei" borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel, hátoldalán angol nyelvű tanúsítvánnyal T:PP Hungary ND "United Nations - Hungary" Ag commemorative medal in "The Medals of the Nations of the World" envelope with stamps and English language certificate on the backside C:PP

Rufpreis:
800 HUF
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF