Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 359

13756.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Lósy-Schmidt Ede dr., Barát Béla dr.(szerk.): Technikai lexikon. Építészet, mérnöki, és gépészmérnöki tudományok. I-II. kötet. 1800 szövegábrával, 180 képel. Budapest, 1928, Győző Andor kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötéseben, Szép állapotban
13757.

Rufpreis:
6 000 HUF
Révai Új lexikona. Komplett sorozat 20 kötetben. Kiegészítő kötettel Kiváló állapotban. Ritka kiadás!
13758.

Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
100,00
13759.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
13760.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet. Nem teljes. Budapest, 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés. Változó, többnyire kopottas állapotban, némileg kötet fűzése laza.
13761.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
13762.

Rufpreis:
1 000 HUF
13763.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Sándor Pál: Engels, mint filozófus. Budapest, 1945, Faust Imre Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány.
13764.

Rufpreis:
1 000 HUF
13765.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
13766.

Rufpreis:
3 000 HUF
13767.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: