https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 138

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Angolból átdolgozta: Halász Gyula. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164 p. Kiadói kissé kopottas gerincű aranyozott egészvászon sorozatkötésben, fekete-fehér fotókkal, és egy térképekkel illusztrálva, egy kijáró lappal.
12929.

F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Angolból átdolgozta: Halász Gyula. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164 p. Kiadói kissé kopottas gerincű aranyozott egészvászon sorozatkötésben, fekete-fehér fotókkal, és egy térképekkel illusztrálva, egy kijáró lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., 1926, Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kopottas kiadói egészvászon sorozatkötésben.
12930.

Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., 1926, Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kopottas kiadói egészvászon sorozatkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Szavójai Lajos Amádé: Az Észak Csillaga (Stella Polare) az Északi Sarktengeren 1899-1900 II. Bp. 1902. Lampel. 199 p. 3 mell. A Magy. Földrajzi Társ. Könyvei V. Ilusztrált kiadói félvászon-kötésben. Könyvtári példány volt.
12931.

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak Csillaga" ("Stella Polare") az Északi Sarktengeren 1899-1900 II. Bp. 1902. Lampel. 199 p. 3 mell. A Magy. Földrajzi Társ. Könyvei V. Ilusztrált kiadói félvászon-kötésben. Könyvtári példány volt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kissé foltos borítótáblával. Enyhén dohos példány.
12932.

Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kissé foltos borítótáblával. Enyhén dohos példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
De Agostini, Alberto M.: Tíz esztendő a Tűzföldön. Bp., é. n., Lampel R. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12933.

De Agostini, Alberto M.: Tíz esztendő a Tűzföldön. Bp., é. n., Lampel R. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A gerince kopott. A borítója foltos.
12934.

Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A gerince kopott. A borítója foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Oscar Kauffmann: Aus Indiens Dschungeln II. Erlebnisse und Forschungen. Leipzig, 1911, Klinkhardt und Biermann. Kiadói kopottas egészvászon kötés, a címoldal kötésénél javítással, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált, német nyelven, térkép melléklet nélkül./ Linen-binding, the cover is worn, the coverpage repaired, in german language, without maps appendixes.
12935.

Oscar Kauffmann: Aus Indiens Dschungeln II. Erlebnisse und Forschungen. Leipzig, 1911, Klinkhardt und Biermann. Kiadói kopottas egészvászon kötés, a címoldal kötésénél javítással, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált, német nyelven, térkép melléklet nélkül./ Linen-binding, the cover is worn, the coverpage repaired, in german language, without maps appendixes.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Albrizzi, Giovanni Battista: Forestiero illuminato intorno le cose piu rare, e curiose, antiche, e moderne della citta di Venezia, e dellisole circonvicine : con la descrizione delle chiese, monisteri, ospedali, tesoro di S. Marco, arsenale, fabbriche pubbliche, pitture celebri, funzioni e divertimenti, e di quanto ve di piu riguardevole : opera adornata di vedute in rame I.-II. Venezia, 1792. Giacomo Storti. 15 metszettel és 2 kihajtható térképpel. Félbőr kötésben. Szép állapotúű velencei útikönyv / with 15 etchings and 2 etched fold-out maps. In half-leather binding, in nice condition
12936.

Albrizzi, Giovanni Battista: Forestiero illuminato intorno le cose piu rare, e curiose, antiche, e moderne della citta di Venezia, e dell'isole circonvicine : con la descrizione delle chiese, monisteri, ospedali, tesoro di S. Marco, arsenale, fabbriche pubbliche, pitture celebri, funzioni e divertimenti, e di quanto v'e di piu riguardevole : opera adornata di vedute in rame I.-II. Venezia, 1792. Giacomo Storti. 15 metszettel és 2 kihajtható térképpel. Félbőr kötésben. Szép állapotúű velencei útikönyv / with 15 etchings and 2 etched fold-out maps. In half-leather binding, in nice condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
140 000 HUF
378,38
EUR
,
411,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Itinerario istruttivo da Roma a Napoli ovvero descrizione generale de piu insigni ... ed architettura di questa celebre citta e delle sue vicinanze Rom, 1816. Pressolautore. 33 metszettel és két metszett, kihajtható térképpel, jó állapotú félbőr kötésben / With complete 33 etchings and two etched fold-out maps. In half leather binding, in nice condition
12937.

Itinerario istruttivo da Roma a Napoli ovvero descrizione generale de' piu' insigni ... ed architettura di questa celebre citta e delle sue vicinanze Rom, 1816. Pressol'autore. 33 metszettel és két metszett, kihajtható térképpel, jó állapotú félbőr kötésben / With complete 33 etchings and two etched fold-out maps. In half leather binding, in nice condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Gáspár Ferencz: A Föld körül. Összesen I.-VI. kötet, a VII. kötet nélkül. Vámbéry Ármin előszavával. Budapest, 1906-1908, Singer és Wolfner, 588+548+479+479+588+499 p.  Nagyon sok képpel, illetve mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A borítók és a gerincek foltosak, kopottak, sérültek. Pár lap foltos. Egy térkép kijár. De belül alapvetően jó állapotban van.
12938.

Dr. Gáspár Ferencz: A Föld körül. Összesen I.-VI. kötet, a VII. kötet nélkül. Vámbéry Ármin előszavával. Budapest, 1906-1908, Singer és Wolfner, 588+548+479+479+588+499 p. Nagyon sok képpel, illetve mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A borítók és a gerincek foltosak, kopottak, sérültek. Pár lap foltos. Egy térkép kijár. De belül alapvetően jó állapotban van.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Székelyföld irásban és képben. Az előszót írta: Török Andor Főmunkatársak: Bányai János, Kertész János, Lendvay Ferenc. Szerkesztette Dávid József. Bp., 1941, ,,Kaláka ny. 373+197 p. 16 t. Kissé foltos, kopottas, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, az előzékek sérültek, egy táblán apró szakadás..
12939.

Székelyföld irásban és képben. Az előszót írta: Török Andor Főmunkatársak: Bányai János, Kertész János, Lendvay Ferenc. Szerkesztette Dávid József. Bp., 1941, ,,Kaláka" ny. 373+197 p. 16 t. Kissé foltos, kopottas, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, az előzékek sérültek, egy táblán apró szakadás..

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Cotteau, Edmond: Un touriste dans lextreme Orient: Japon, Chine, Indo-chine et Tonkin (4 aout 1881 - 24 janvier 1882). Párizs, 1889, Libraire Hachette et Compagnie. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
12940.

Cotteau, Edmond: Un touriste dans l'extreme Orient: Japon, Chine, Indo-chine et Tonkin (4 aout 1881 - 24 janvier 1882). Párizs, 1889, Libraire Hachette et Compagnie. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse