Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 169

Szeift Béla (1944-2012): Alajos. Vegyes technika, papír, jelzett, 45×35 cm
10121.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Szilvássy Nándor (1927-2011): Zöld madár. Olaj, funér, jelzett, 50×70 cm
10122.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Tichy Kálmán (1888-1968): Épül az új vár. Rézkarc, karton, jelzett, 26×37 cm
10123.

Rufpreis:
5 000 HUF
Vaszary jelzéssel: Fekvő akt. Vegyes technika, karton, kis hibával, 34×51 cm
10124.

Rufpreis:
3 000 HUF
16
Vaszary jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×18 cm
10125.

Rufpreis:
6 000 HUF
30
Vári jelzéssel: Férfi portré. Vegyes technika, farost, 60×50 cm
10126.

Rufpreis:
4 000 HUF
Julius Weiss (?-?) : Ház a faluszélen 1911. Akvarell, papír, üvegezett keretben. 14×19 cm
10127.

Rufpreis:
5 000 HUF
Julius Weiss (?-?) : Nürnberg Frauentor 1913. Akvarell, papír, üvegezett keretben. 14×19 cm
10128.

Rufpreis:
5 000 HUF
Wéber József (1946-2012): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, keretben, 30×22 cm
10129.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Épület dísz vázlat 1865. Ceruza, papír, jelzett, felcsavarva, apró szakadással, 23×39 cm
10130.

Rufpreis:
5 000 HUF
Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32,5x41 cm
10131.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
10132.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF