https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 30

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1939. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött fém kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Berán + 1939. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés, szagittális füllel, mellszalaggal. Szign.: Berán + 1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Berán T:2-3 Hungary 1939. Large Hungarian Silver Gallatry Medal silver plated decoration on ribbon. Sign.: Berán + 1939. Small Hungarian Silver Gallantry Medal silver plated Br decoration on ribbon. Sign.: Berán + 1939. Hungariana Bronze Gallantry Medal Br decoration on ribbon. Sign.: Berán C:XF-F NMK. 433., 436., 439.
31099.

1939. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött fém kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Berán + 1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, szagittális füllel, mellszalaggal. Szign.: Berán + 1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Berán T:2-3 Hungary 1939. "Large Hungarian Silver Gallatry Medal" silver plated decoration on ribbon. Sign.: Berán + 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated Br decoration on ribbon. Sign.: Berán + 1939. "Hungariana Bronze Gallantry Medal" Br decoration on ribbon. Sign.: Berán C:XF-F NMK. 433., 436., 439.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
EUR
,
70,59
USD
Zahl der Gebote:
10
Berán Lajos (1882-1943) 1943. Országos Levente Verseny Br díjérem (32,5mm) T:2
31100.

Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Országos Levente Verseny" Br díjérem (32,5mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
1951. Honvéd Sportversenyek fém plakett, hátlapján gravírozás Hadsereg Bajnokság 1951. Hadipuska XV.. Szign.:Jákfalvy (60,5x52mm) T:2
31101.

1951. "Honvéd Sportversenyek" fém plakett, hátlapján gravírozás "Hadsereg Bajnokság 1951. Hadipuska XV.". Szign.:Jákfalvy (60,5x52mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1954. Magyar Partizán Emlékérem zománcozott, számozott kitüntetés, viselésre jogosító igazolvánnyal és a Magyar Partizán Szövetség tagsági igazolványával T:2  Hungary 1954. Hungarian Partisan Commemorative Medal enamelled, numbered decoration, with bearers ID and Hungarian Partisan Association ID C:XF  NMK 664.
31102.

1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, számozott kitüntetés, viselésre jogosító igazolvánnyal és a Magyar Partizán Szövetség tagsági igazolványával T:2 Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, numbered decoration, with bearers ID and "Hungarian Partisan Association" ID C:XF NMK 664.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
1
1959. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött Br érem mellszalaggal dísztokban (38mm) T:2  NMK.: 701.
31103.

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br érem mellszalaggal dísztokban (38mm) T:2 NMK.: 701.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
2
~1960-1970. Hadsereg Bajnok - Távolugrás I. aranyozott, zománcozott jelvény, fém keretben, dísztokban (105x90mm) T:2
31104.

~1960-1970. "Hadsereg Bajnok - Távolugrás I." aranyozott, zománcozott jelvény, fém keretben, dísztokban (105x90mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1965. Szolgálati Érdemérem 20 év után, zománcozott Br kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávval, eredeti dísztokban, adományozói okirattal T:1 NMK.: 627.
31105.

1965. "Szolgálati Érdemérem" 20 év után, zománcozott Br kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávval, eredeti dísztokban, adományozói okirattal T:1 NMK.: 627.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1965. BM. KARH. ORSZ. SPORTBAJNOKSÁGA (Belügyminisztériumi Karhatalom Országos Sportbajnoksága) fém díjérem eredeti tokba rögzítve (50x87,5mm) T:2
31106.

1965. "BM. KARH. ORSZ. SPORTBAJNOKSÁGA (Belügyminisztériumi Karhatalom Országos Sportbajnoksága)" fém díjérem eredeti tokba rögzítve (50x87,5mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
~1970. Magasabb Egység Bajnokság fém érem (75mm) + 1978. A Magyar Néphadsereg a környezetvédelemért - I. Konferencia egyoldalas Br plakett (71,5x55,5mm) T:2,2- hátoldalon ragasztásnyom
31107.

~1970. "Magasabb Egység Bajnokság" fém érem (75mm) + 1978. "A Magyar Néphadsereg a környezetvédelemért - I. Konferencia" egyoldalas Br plakett (71,5x55,5mm) T:2,2- hátoldalon ragasztásnyom

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1989. Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem aranyozott fém, piefort emlékérem (65mm) T:2 (PP)
31108.

1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém, piefort emlékérem (65mm) T:2 (PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
1
~1990. Magyar Honvédség - Térképész Szolgálat / Mapping Service of the Hungarian Defense Forces fém emlékérem (65mm) T:2 karc
31109.

~1990. "Magyar Honvédség - Térképész Szolgálat / Mapping Service of the Hungarian Defense Forces" fém emlékérem (65mm) T:2 karc

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
1
1996. A Tiszti Szolgálati Jel II. fokozata tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:1- kis patina NMK 795.
31110.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel II. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:1- kis patina NMK 795.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse