Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 151

Dr. Hermann Hager: Handbuch der pharmaceutischen praxis. Für apotheker, ärtze, drogisten und medicinalbeamte. Berlin, 1883, Julius Springer. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kopottas gerinccel, és borítóval, szövegközti illusztrációkkal, német nyelven./ Half-leather-binding, in german language.
14237.

Rufpreis:
6 000 HUF
14238.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Dr. Czeizel Endre: Aki költő akar lenni, pokolra kell annak menni? Magyar költő-géniuszok tesi és lelki betegségei. Bp., 2001, GMR Reklámügynökség.
14239.

Rufpreis:
1 600 HUF
14240.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Faller Jenő: Jó szerencsét!. Események, képek a bányászat múltjából. Budapest, 1975, Műszaki Könyvkiadó, 169 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Megjelent a 25. magyar Bányász-nap emlékezetére, a Magyar Szénbányászati Tröszt patronálásában.
14241.

Rufpreis:
800 HUF
Matematikai versenytételek. Középiskolai matematikai és fizikai lapok könyvtára 3-5 sz. Tanulóversein kitüzte a Br. Ötvös Loránd Matematikai és Fizikai Társulat 1894-1928. Megoldásokkal, és jegyzetekkel közli Kürschák József. Szeged, 1929, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
14242.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Kolos Ede-Kolosné Pethes Edit: Hazai gyógynövényeink. Bp., 1955, Művelt Nép. Átkötött félvászon kötés, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
14243.

Rufpreis:
1 000 HUF
14244.

Rufpreis:
4 000 HUF
14245.

Rufpreis:
1 600 HUF
Belorvosi diagnosztika. Szerk. Jendrassik Ernő. Bp., 1921, Mai Henrik és fia. 597 p. Korabeli, a gerincén kissé sérült félvászonkötésben.
14246.

Rufpreis:
1 000 HUF
14247.

Rufpreis:
1 000 HUF
Eckhardt Sándor(szerk.): Klinikai onkológia. Bp., 1977, Medicina Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
14248.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF