Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

14617.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
14618.

Rufpreis:
2 000 HUF
14619.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Retorika a középiskolák V. osztálya számára. Szerk.: Riedl Frigyes. Bp., 1933, Franklin. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
14620.

Rufpreis:
1 600 HUF
14621.

Rufpreis:
1 000 HUF
Deutsches Handwerk im Mittelalter. Bilder aus dem Hausbuch der Mendelschen Zwölfbrüderstiftung in Nürnberg. Lipcse, é. n., Insel Verlag. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
14622.

Rufpreis:
1 000 HUF
Országh László: Angol-magyar, magyar-angol szótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1991, Akadémiai Kiadó. Tizennyolcadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
14623.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vietorisz József: Senki Pál. Bp., 1924. Franklin. Kiadói papírkötésben
14624.

Rufpreis:
800 HUF
Cholnoky Viktor: Kaleidoszkop. Első kiadás! Bp., Az Élet Irodalmi Nyomda Rt. (Révai bizomány). Kiadói egészvászon kötés
14625.

Rufpreis:
2 400 HUF
Rejtő Jenő(4 db): Csontbrigád; Az elveszett cirkáló; Piszkos Fred, a kapitány; Piszkos Fred közbelép Fülig Jimmy őszinte sajnálatára. Bp., 1966-1967, Albatrosz. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
14626.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lándor Tivadar(szerk.)Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Bp., Franklin. Kiadói dobornyomott, aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
14627.

Rufpreis:
1 200 HUF
J. D. Salinger: Kilenc történet. Fordították többen. Modern könyvtár. Bp., 1966, Európa. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a gerince kopott, szakadt, a kötése kissé sérült, a címlapon ajándékozási sorokkal.
14628.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF