Militaria

Zahl der Lose: 105

Katonai gázmaszk, 26x16 cm.
13171.

Katonai gázmaszk, 26x16 cm.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 17-18. sz. Ütőkakasos, elöltöltős pisztoly, hatástalanítva, több helyütt rozsdás, tisztításra szorul, tömőpálca nélkül / Vintagte pistol deactivated, rusty, needs cleaning: 48,5 cm
13172.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
1941 A 11. könnyű harckocsi zászlóalj képes frontnaplója. 62 eredeti fénykép és újságkép a magyar csapatok vonulásáról, a magyar hadsereg harckocsijairól a keleti front hadi eseményeiről. Rendkívül látványos, az események írott krónikáját is tartalmazó összeállítás, gyűjtés, nagyrészt az egyik katona felvételeiből és naplójegyzeteiből 46 db nagyméretű eredeti fotó. 1941 Hungarian tank-troops in the eastern front. 62 original photos and images from magazines and other relics illustrating the events of the eastern front and the Hungarian army including 46 large original photos and writteh chronicles of the events on pages.
13173.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
13174.

Rufpreis:
5 000 HUF
1917 Szendrő az I. világháborús pusztítás 4 városképen / Semendria 4 photos of the attacked city. 18x12 cm
13175.

Rufpreis:
5 000 HUF
Vadászkés műbőr hüvelyben, hiányos, h:36 cm
13176.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1950-1980 Rendőrségi gumibot, használt, h: 45,5 cm
13177.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1939-1945 Németország a második világháborúban, fotómásolatok a Nemzetiszocialista Katonai Levéltár anyagából, 200 db fotó, albumba rendezve, hátlapjukon bélyegzővel hitelesítve, 9,5×14,5 ill. 14,5×9,5 cm /  cca 1939-1945 Germany in the World War II, copies of photographs from the National Socialist Military Archives, 200 photographs in photo album, with certification stamp on their backs, 9,5×14,5 ill. 14,5×9,5 cm
13178.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
1900 Zur Erinnerung an unsere Dienstzeit 1898-1900, a cs. kir. Giesl 16. közös gyalogezred 3/X. zászlóalj tablója, F. Moritz műterméből, üvegezett fa keretben, 39×28 cm /  1900 Zur Erinnerung an unsere DIenstzeit 1898-1900, the tableau of the 3/X. battalion of the k. k. Giesl 16th joint infantry regiment, from the studio of F. Moritz, in a glassed wooden frame, 39×28 cm
13179.

1900 Zur Erinnerung an unsere Dienstzeit 1898-1900, a cs. kir. "Giesl" 16. közös gyalogezred 3/X. zászlóalj tablója, F. Moritz műterméből, üvegezett fa keretben, 39×28 cm / 1900 Zur Erinnerung an unsere DIenstzeit 1898-1900, the tableau of the 3/X. battalion of the k. k. "Giesl" 16th joint infantry regiment, from the studio of F. Moritz, in a glassed wooden frame, 39×28 cm

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1914 Ferenc József hirdetménye a népfölkelés fölhívására és behívására, nagyméretű plakát, 59×46 cm /  1914 Proclamation of Franz Joseph on the mobilisation of the insurrection
13180.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1911 a nagyváradi honvéd hadapródiskola osztályozási értesítője
13181.

Rufpreis:
1 000 HUF
1940 a magyar királyi budapesti 5. honvéd kiegészítő parancsnokság által kiállított származási igazolvány tartalékos őrnagy részére
13182.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF