Drucksachen

Zahl der Lose: 282

1901 Das Album szecessziós erotikus újság IV. évfolyam 12 száma könyvbe kötve, jó állapotban
12622.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1902 A mi segítőpénztárunkról szóló új törvény. Az Országos Gazdasági Munkás- és Cselédsegélypénztár ismertető füzete, írta Vetési László. Budapest, Franklin Társulat nyomdája, 37 p. 20×11 cm
12623.

Rufpreis:
2 000 HUF
1904 Okolo rampi. Szentpétervár, M. O. Wolf. Alfred Grévin (1827-1892) karikatúrái orosz nyelven. Tűzött, sérült papírkötésben. /  1904 Okolo rampy. Saint Petersburg, M. O. Wolf. The caricatures of Alfred Grévin (1827-1892) in Russian. In a damaged saddle-stitched binding.
12624.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kueffel család leszármazási tábla 1642-1904, magyar ággal.
12625.

Rufpreis:
1 000 HUF
1904 a Magyar Védő Egyesület 1904. évi alapszabályai, Bp., Stephaneum Nyomda Rt., tűzött papírkötésben, 16 p.
12626.

Rufpreis:
1 800 HUF
1908 A Nagykanizsai Kegyesrendiek Gimnáziumának értesítője. 158p.
12627.

Rufpreis:
1 000 HUF
12628.

Rufpreis:
6 000 HUF
12629.

Rufpreis:
1 000 HUF
1908 a Budapesti Kerületi Munkásbiztosító Pénztár hirdetménye a díjszabás és a táppénz változásáról, 40,5×28 cm
12630.

Rufpreis:
2 000 HUF
1909 Les Beaux Soirs. Finom esték, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), papír, litográfia, papszpartuban, LIllustration folyóirat két oldalas melléklete, Bétheny ny., 34x50, paszpartu: 50x66 cm./ 1909 Les Beaux Soirs, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), paper, lithography, in paspartu, double pages illustrations of LIllustration journal, imp. Bétheny, 34x50, in paspartu: 50x66 cm.
12631.

1909 Les Beaux Soirs. Finom esték, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), papír, litográfia, papszpartuban, L'Illustration folyóirat két oldalas melléklete, Bétheny ny., 34x50, paszpartu: 50x66 cm./ 1909 Les Beaux Soirs, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), paper, lithography, in paspartu, double pages illustrations of L'Illustration journal, imp. Bétheny, 34x50, in paspartu: 50x66 cm.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1910 2 táblán szecessziós litho reklámgrafikák. / Art nouveau advertising 27x36 cm
12632.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1910 litho reklámgrafika tervek 2 táblán / Litho advertising on two plates 27x36 cm
12633.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF