Drucksachen

Zahl der Lose: 282

1883 En busca del Toro, a bika keresők, poszter, La Lidia folyóirat melléklete, papír, litográfia, szakadásokkal, 54x38 cm./ 1883 En busca del Toro, the bull searchers, poster, supplement of the review of La Lidia, paper, litography, with tearings, 54x38 cm.
12586.

Rufpreis:
1 800 HUF
1884 Mathematikai és természettudományi értesítő. Szerk: Kőnig Gyula. II. kötet
12587.

Rufpreis:
1 000 HUF
Borsszem Jankó. 921 (36.) szám. Athenaeum, Budapest, 1885.
12588.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1890 4 db litho üdvözlő kártya
12589.

Rufpreis:
1 000 HUF
1892 az Országos Iparegyesület felhívása az ötven éves jubileum alkalmából, 3 p.
12590.

Rufpreis:
1 600 HUF
1893 José Joaquim Peixinho (Filho) (1853-1893) portugál toreador (toureiro) posztere, A Trincheira folyóirat melléklete, papír, litográfia, szakadással, sérülésekkel, 64x46 cm./ 1893 José Joaqim Peixinho (Filho) (1853-1893) poster of portuguese bullfighter (toureiro), supplement of the review of A Trincheira, paper, litography, with some damages, 64x46 cm.
12591.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
1893 A magyar királyi adóhivatalok vonatkozó utasítások és szabályrendeletek gyűjteménye. Kiad.: Magyar Királyi Pénzügyministerium. 9. füz.: A díjakról. Bp., Magyar Királyi Államnyomda. Tűzött papírkötésben, 36 p.
12592.

Rufpreis:
1 800 HUF
1896 Díszes csipke üdvözlő nyomtatvány, kinyithatós, 10x12cm
12593.

Rufpreis:
2 000 HUF
1897 F.Andreotti: Liebesgruss, a Die Gartenlaube 15. műmelléklete, 43x32 cm
12594.

Rufpreis:
2 000 HUF
1898 a III. Tétényi Önsegélyező Egylet közgyűlési meghívója kimutatásokkal, napirenddel
12595.

Rufpreis:
1 600 HUF
1898 Erzsébet királyné(Sisi), Winterhalter Ferenc festménye nyomán, A Vasárnapi Újság képmelléklete, 39x25 cm
12596.

Rufpreis:
1 800 HUF
1898 Előkelő nők báli divatja, Illustrirte Frauen Zeitung, papír, színezett fametszet, paszpartuban, 22x35 cm, paszpartu: 65x50 cm. /
12597.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF