Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 95

1939. Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája / Atlétia Ifj. I jelzett Ag díjérem (14,33g/38x26mm) T:2 patina
31119.

1939. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája / Atlétia Ifj. I" jelzett Ag díjérem (14,33g/38x26mm) T:2 patina

Rufpreis:
2 000 HUF
~1930-1940. Sancta Maria Általános Iskola és Leánygimnázium zománcozott tombak (gimnáziumi) és fém (elemi, tű nélkül) iskolajelvények (2xklf) + 1933. MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Liszt Ferenc fém kitűző T:2,2- zománchiba, letört tű
31120.

~1930-1940. "Sancta Maria Általános Iskola és Leánygimnázium" zománcozott tombak (gimnáziumi) és fém (elemi, tű nélkül) iskolajelvények (2xklf) + 1933. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Liszt Ferenc" fém kitűző T:2,2- zománchiba, letört tű

Rufpreis:
1 000 HUF
~1930-1940. Így volt, Így lesz, Esküszünk irredenta Br kitűző (17mm) + DN L zománcozott fém kitűző (10x25mm) T:2
31121.

~1930-1940. "Így volt, Így lesz, Esküszünk" irredenta Br kitűző (17mm) + DN "L" zománcozott fém kitűző (10x25mm) T:2

Rufpreis:
2 400 HUF
13
1943. Mátyás Király Sportév 1943 fém gomblyukjelvény (30x15mm) T:2
31122.

1943. "Mátyás Király Sportév 1943" fém gomblyukjelvény (30x15mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1949. Csepel Munkás Testedző Kör 1912 / Csepel-Vasas-Ganz 1949. ezüstözött Cu díjérem füllel (40mm) T:2 patina, ph.
31123.

1949. " 'Csepel' Munkás Testedző Kör 1912 / Csepel-Vasas-Ganz 1949." ezüstözött Cu díjérem füllel (40mm) T:2 patina, ph.

Rufpreis:
1 000 HUF
~1950. Kiváló Dolgozó Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel dísztokban T:2
31124.

~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel dísztokban T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1951. Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban + 1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + ~1980. Kiváló Munkáért zománcozott kitüntetés mellszalagon eredeti tokban T:1-,2 zománchiány
31125.

1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban + 1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + ~1980. "Kiváló Munkáért" zománcozott kitüntetés mellszalagon eredeti tokban T:1-,2 zománchiány

Rufpreis:
1 200 HUF
1957. Óbudai Dalos Nap zománcozott fém jelvény (19mm) T:2
31126.

1957. "Óbudai Dalos Nap" zománcozott fém jelvény (19mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1963. Építő- Fa- és Építőanyagipari Dolgozók Szakszervezete 60 éves zománcozott fém jelvény (21x25mm) T:2
31127.

1963. "Építő- Fa- és Építőanyagipari Dolgozók Szakszervezete 60 éves" zománcozott fém jelvény (21x25mm) T:2

Rufpreis:
800 HUF
1964. Munka Érdemrend bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1964. Munka Érdemrend ezüst fokozata, zománcozott és ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, miniatűr nélkül, eredeti tokban + 3db Kiváló Munkáért jelvény T:2
31128.

1964. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1964. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott és ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, miniatűr nélkül, eredeti tokban + 3db "Kiváló Munkáért" jelvény T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1969. Közbiztonsági Érem ezüst fokozata a rendőrség tagjai részére, zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban + adományozói okirat, szárazpecséttel, kis szakadással T:2
31129.

1969. "Közbiztonsági Érem" ezüst fokozata a rendőrség tagjai részére, zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban + adományozói okirat, szárazpecséttel, kis szakadással T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
1960-1970. 6db-os kitüntetés adományozói okirat T:2,2-
31130.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF