Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 104

Bakay Kornél (szerk.): Somogyi Múzeumok 2. Kaposvár, 1975, Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
14075.

Rufpreis:
1 000 HUF
Rudolf Wittmann, Moriz Band: Unsere Kunst in wort und bild. Wien, é.n. (1889), Reißer&Werther. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, német nyelven, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Megviselt állapotban.
14076.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tóth Béla: Gy. Szabó Béla művészete. Debrecen, 1978, [Hajdú-Bihar Megye Múzeumai] (Hajdú-Bihar megyei múzeumok közleményei 32.). Gy. Szabó Béla (1905-1985) által dedikált példány. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
14077.

Rufpreis:
1 200 HUF
Mizsákné Bodnár Zsuzsanna: Kádártánc. Bodnárok táncélete és tánca a zempléni Erdőbényén. Sátoraljaújhely, 2004, Hegyalja Hagyományőrző Egyesület, 117 p. Kiadói papírkötés.
14078.

Rufpreis:
1 000 HUF
14079.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Granasztói Pál: Ember és látvány városépítészetünkben. Bp., 1972, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14080.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ezer év mesterművei. A magyar művészet képeskönyve. A bevezetőt Keresztury Dezső írta. Budapest, 1987, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói borítóban.
14081.

Rufpreis:
2 400 HUF
Tóth Ervin: Európai grafika. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kopott, sérült gerincű félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
14082.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar rajzolóművészek. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Kopott vászonkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
14083.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tore/Türme und Brunnen aus vier Jahrhunderten deutscher Vergangenheit. Königstein im Taunus, 1954, Karl Robert Langewiesche Verlag (Die blauen Bücher). Papírkötésben, jó állapotban.
14084.

Rufpreis:
1 200 HUF
Boér Ferenc (1940-) kiállítása a Balatoni Múzeumban. Keszthely, 1978, Balatoni Múzeum, 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva. A művész dedikációjával.
14085.

Rufpreis:
1 000 HUF
Robert Rey: Gauguin. 40 műmelléklettel. Budapest, é.n., Révai Testvérek. Kiadói papír kötésben
14086.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF