Militaria

Zahl der Lose: 42

30831.

Rufpreis:
800 HUF
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban T:2
30832.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1960. Lövészbajnokság ezüstözött és zománcozott fém jelvény (36mm) T:2
30833.

1960. "Lövészbajnokság" ezüstözött és zománcozott fém jelvény (36mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
9
30834.

Rufpreis:
800 HUF
~1970. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Tartalékos Klub zománcozott fém jelvény eredeti tokban (42x33mm) T:2
30835.

~1970. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Tartalékos Klub" zománcozott fém jelvény eredeti tokban (42x33mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1970-1980. Honvédelmi Érdemérem aranyozott fém kitüntetés mellszalagon (4xklf), 20,25,30 és 35 év után, mindegyik dísztokban T:2
30836.

~1970-1980. "Honvédelmi Érdemérem" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon (4xklf), 20,25,30 és 35 év után, mindegyik dísztokban T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1970-1980. 10db klf zománcozott fém jelvény a Magyar Néphadsereg fegyvernemeiről + MN zománcozott fém emlékérem, mind eredeti dísztokban T:1-
30837.

~1970-1980. 10db klf zománcozott fém jelvény a Magyar Néphadsereg fegyvernemeiről + "MN" zománcozott fém emlékérem, mind eredeti dísztokban T:1-

Rufpreis:
2 000 HUF
1975. Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. First class pilot badge with golden wreath, hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!
30838.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1996. A Tiszti Szolgálati Jel III. fokozata tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2  Hungary 1996. Distinction for an Officer in Service 3rd Grade enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon, in case C:XF  NMK 796.
30839.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel III. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:2 Hungary 1996. "Distinction for an Officer in Service 3rd Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon, in case C:XF NMK 796.

Rufpreis:
4 000 HUF
Vegyes militária tétel, közte ~1970-1980. Élenjáró Katona zománcozott fém miniatűr jelvény (13x21mm), A haza fegyveres szolgálatában - 20 év zománcozott kitüntetés, Honvédelmi érdemérem fém kitünteés, ~1975. 1., 2. és 3. osztályos távírász jelvények (3xklf), 1978. Hadosztály Hadtábiztosítási Rendszergyakorlat festett Al emléklap (78x90mm) T:2,2-
30840.

Vegyes militária tétel, közte ~1970-1980. "Élenjáró Katona" zománcozott fém miniatűr jelvény (13x21mm), "A haza fegyveres szolgálatában - 20 év" zománcozott kitüntetés, "Honvédelmi érdemérem" fém kitünteés, ~1975. 1., 2. és 3. osztályos távírász jelvények (3xklf), 1978. "Hadosztály Hadtábiztosítási Rendszergyakorlat" festett Al emléklap (78x90mm) T:2,2-

Rufpreis:
1 400 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN 702. Karbantartó Zászlóalj - 2. Gyaloghadosztály Br érem (40mm) T:2 USA ND 702nd Maintenance Battalion - Second Infantry Division Br medal (40mm) C:XF
30841.

Amerikai Egyesült Államok DN "702. Karbantartó Zászlóalj - 2. Gyaloghadosztály" Br érem (40mm) T:2 USA ND "702nd Maintenance Battalion - Second Infantry Division" Br medal (40mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Ausztria 1963. Katonai Szolgálati Bronz Érdemérem Br kitüntetés mellszalaggal (40mm) T:2 Austria 1963. Military Service Bronze Medal Br decoration with ribbon (40mm) C:XF
30842.

Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati Bronz Érdemérem" Br kitüntetés mellszalaggal (40mm) T:2 Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" Br decoration with ribbon (40mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF