https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 186

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Marco Cantú: Delphi 7. I-II. Mesteri szinten. Budapest, 2003. Kiskapu Kft. Kiadói papírkötésben.
13550.

Marco Cantú: Delphi 7. I-II. Mesteri szinten. Budapest, 2003. Kiskapu Kft. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db:  Ben Morris: The Symbian OS Architecture Sourcebook. Chichester, 2007, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Michael J. Jipping: Symbian OS Communciations Programming. Chichester, 2002, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Richard Harrison: Symbian OS C++ for Mobile Phones. Chichester, 2003, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, megtört, sérült kötéssel, angol nyelven.
13551.

Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db: Ben Morris: The Symbian OS Architecture Sourcebook. Chichester, 2007, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Michael J. Jipping: Symbian OS Communciations Programming. Chichester, 2002, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Richard Harrison: Symbian OS C++ for Mobile Phones. Chichester, 2003, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, megtört, sérült kötéssel, angol nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Sághi Balázs, Ila lászló, Malte Borges, Eike Elser: PC-Műhely 1-5. Budapest, 1996-1998, Panem Kft. Kiadói papírkötésben.
13552.

Sághi Balázs, Ila lászló, Malte Borges, Eike Elser: PC-Műhely 1-5. Budapest, 1996-1998, Panem Kft. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Vámossy Zotán dr. és Manfeld Géza dr.: Gyógyszertan Orvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1944, Antiqua Nyomdai és Irodalmi R.T. Kissé viseltes félvászon kötésben
13553.

Vámossy Zotán dr. és Manfeld Géza dr.: Gyógyszertan Orvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1944, Antiqua Nyomdai és Irodalmi R.T. Kissé viseltes félvászon kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Halas György: Vörös lámpák az utolsó kocsin. Budapest, 1991, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 244 p.+ XLXIX+1t.+1 kihajtható térkép. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva.
13554.

Halas György: Vörös lámpák az utolsó kocsin. Budapest, 1991, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 244 p.+ XLXIX+1t.+1 kihajtható térkép. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Liebe im Orient: Der duftende Garten des Scheik Nefzaui; Anangaranga, die Bühne des Liebesgottes. Leipzig, Wien, Verlag für SExualwissenschaft Schneider&Co. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13555.

Liebe im Orient: Der duftende Garten des Scheik Nefzaui; Anangaranga, die Bühne des Liebesgottes. Leipzig, Wien, Verlag für SExualwissenschaft Schneider&Co. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
dr. Simonyi ernő: Földrajz a gimnáziumok III. osztálya számára. Bp., 1910. Singer és Wolfner. Egészvászon kötésben.
13556.

dr. Simonyi ernő: Földrajz a gimnáziumok III. osztálya számára. Bp., 1910. Singer és Wolfner. Egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
The soils and soil associations of Israel. By J. Dan, D.H. Yaalon, H. Koyumdjisky and Z. Raz. Jerusalem, 1962, Ministry of Agriculture - Hebrew University. 25 p. Kiadói papírkötésben, gerincén vászoncsíkkal megerősítve, térképmelléklettel.
13557.

The soils and soil associations of Israel. By J. Dan, D.H. Yaalon, H. Koyumdjisky and Z. Raz. Jerusalem, 1962, Ministry of Agriculture - Hebrew University. 25 p. Kiadói papírkötésben, gerincén vászoncsíkkal megerősítve, térképmelléklettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,62
EUR
,
1,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Kőolajtermékek Kézikönyve I. Budapest, 1978, Ásványolajforgalmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötés.
13558.

Kőolajtermékek Kézikönyve I. Budapest, 1978, Ásványolajforgalmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Lorenz Böhler: A csonttörések kezelése III. kötet. Budapest, 1962, Medicina Könyvkiadó. Kiadói kopottas egészvászon kötés.
13559.

Dr. Lorenz Böhler: A csonttörések kezelése III. kötet. Budapest, 1962, Medicina Könyvkiadó. Kiadói kopottas egészvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Gillemot László (szerk.) : Hegesztés. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai G. 17. szám. Budapest, 1946, Mérnöki Továbbképző Intézet. Félvászon borító, 386 p. Átkötött volt könyvtári példány!
13560.

Dr. Gillemot László (szerk.) : Hegesztés. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai G. 17. szám. Budapest, 1946, Mérnöki Továbbképző Intézet. Félvászon borító, 386 p. Átkötött volt könyvtári példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Budapest, 1934, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 191 p. Jó állapotban
13561.

Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Budapest, 1934, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 191 p. Jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse