Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 82

Gerhart Ziller: Honoré Daumier. Drezda, 1957, Verlag Der Kunst, 61+2 p.+ 108 t.+ 8 p. Kiadói egészvászon kötés. Számos illusztrációval. Német nyelven. / Linen-binding, with lot of illustrations, in german language.
13441.

Rufpreis:
4 000 HUF
Maria Laura Della Croce: Itália remekei. Fordította Pfisztner Gábor. Budapest, 2000, Officina 96. Kiadói kemény egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
13442.

Maria Laura Della Croce: Itália remekei. Fordította Pfisztner Gábor. Budapest, 2000, Officina '96. Kiadói kemény egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
A Paris Book of Hours. Budapest, 1988, Corvina Kiadó Kft. Kiadói velúrkötésben. Csapody Csaba: A Paris Book of Hours, c. kísérőfüzetével, angol nyelven. Facsimile kiadás./ Velourbinding. Fascimile edition with the commentary of Csapody Csaba, in english language.
13443.

Rufpreis:
2 000 HUF
Rippl-Rónai József retrospektív kiállítása 1888-1911 a Művészházban. Budapest, 1911, Lengyel Lipót litográfiai és könyvnyomdai műintézete. Kiadói  szakadozott tűzött papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal.
13444.

Rufpreis:
1 800 HUF
Die Tiroler Glasmalerei. 1886-1893. Bericht über die Thaetigkeit des Hauses. Innsbruck, Vlg. d. Tiroler Glasmalerei 1894. Egészvászon kötésben, szép állapotban / in full linen binding, in nice condition.148p.
13445.

Rufpreis:
4 000 HUF
2 db kertészeti témájú könyv: Hazai gyógynövényeink ismertetése, Szobanövényeink.
13446.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bánszky Pál: A naiv művészet Magyarországon. Budapest, 1984, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban. A szerző által dedikált.
13447.

Rufpreis:
2 400 HUF
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói szakadozott papírborítóban, egyébként jó állapotban.
13448.

Rufpreis:
1 000 HUF
P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Budapest, 1976, Gondolat. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban
13449.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kőszeghy Elemér: Magyarországi ötvösjegyek a középkortól 1867-ig. Merkzeichen der Goldschmiede Ungarns vom Mittelalter bis 1867. Reprint kiadás. Budapest, é.n. , Kiss József Könyvkiadó, Kereskedelmi és Reklám Kft. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban, magyar és német nyelven.
13450.

Rufpreis:
1 000 HUF
23
Katona Imre: Porcelán lexikon. Az európai porcelánműhelyek, porcelánmanufaktúrák és porcelánjegyek enciklopédiája. Bp., 1999, Gesta Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóval.
13451.

Rufpreis:
1 000 HUF
49
13452.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF