Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 51

Franciaország ~1900. VII. Lajos peremén jelzett Br emlékérem Francia Királyok sorozat (14,73g/32mm) T:2 France ~1900. Louis VII marked Br commemorative medal Kings of France series (14,73g/32mm) C:XF
30888.

Franciaország ~1900. "VII. Lajos" peremén jelzett Br emlékérem "Francia Királyok sorozat" (14,73g/32mm) T:2 France ~1900. "Louis VII" marked Br commemorative medal "Kings of France series" (14,73g/32mm) C:XF

Rufpreis:
1 200 HUF
Franciaország DN Párizsi Pénzverde / Notre Dame Cu turista zseton (34mm) + Amerikai Egyesült Államok 1976. Schenectady 1776-1976 Br emlékérem (38mm) T:2,1- France ND Paris Mint / Notre Dame Cu tourist token (34mm) + USA 1976. Schenectady 1776-1976 Br commemorative medallion (38mm) C::XF,AU
30889.

Franciaország DN "Párizsi Pénzverde / Notre Dame" Cu turista zseton (34mm) + Amerikai Egyesült Államok 1976. "Schenectady 1776-1976" Br emlékérem (38mm) T:2,1- France ND "Paris Mint / Notre Dame" Cu tourist token (34mm) + USA 1976. "Schenectady 1776-1976" Br commemorative medallion (38mm) C::XF,AU

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
Hollandia 1999. Julianna Hollandia hercegnője / Április 30. 90 év 1909-1999 kétoldalas Ag jubileumi érem (6,57g/0.925/21mm) T:PP Netherlands Juliana Prinses der Nederlanden / 30. April 90 Jaar 1909-1999 double-sided Ag jubliee commemorative medal (6,57g/0.925/21mm) C:PP
30890.

Hollandia 1999. "Julianna Hollandia hercegnője / Április 30. 90 év 1909-1999" kétoldalas Ag jubileumi érem (6,57g/0.925/21mm) T:PP Netherlands "Juliana Prinses der Nederlanden / 30. April 90 Jaar 1909-1999" double-sided Ag jubliee commemorative medal (6,57g/0.925/21mm) C:PP

Rufpreis:
1 000 HUF
30891.

Rufpreis:
1 600 HUF
Japán DN Ezüstözött fém díjérem füllel (36mm) T:2 Japan ND Silver plated metal medal with ear (36mm) C:XF
30892.

Rufpreis:
800 HUF
Kanada 1984. II. János Pál pápa látogatása aranyozott fém emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (36mm) T:2 Canada 1984. Visit of John Paul II gilt metal medal in original case, with certificate (36mm) C:XF
30893.

Kanada 1984. "II. János Pál pápa látogatása" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (36mm) T:2 Canada 1984. "Visit of John Paul II" gilt metal medal in original case, with certificate (36mm) C:XF

Rufpreis:
1 400 HUF
Kanada DN Lester B. Pearson, Richard Bedford Bennett, Charles Tupper, Alexander Mackenzie / Ottawa Parlament 4xklf fém emlékérem (32mm) T:2-,3 Canada ND Lester B. Pearson, Richard Bedford Bennett, Charles Tupper, Alexander Mackenzie / Ottawa House of Commons 4xdiff. metal medallion (32mm) C:VF,F
30894.

Kanada DN "Lester B. Pearson, Richard Bedford Bennett, Charles Tupper, Alexander Mackenzie / Ottawa Parlament" 4xklf fém emlékérem (32mm) T:2-,3 Canada ND "Lester B. Pearson, Richard Bedford Bennett, Charles Tupper, Alexander Mackenzie / Ottawa House of Commons" 4xdiff. metal medallion (32mm) C:VF,F

Rufpreis:
1 200 HUF
Lengyelország 1979. II. János Pál pápa Lengyelországban fém emlékérem (35mm) + 1982. II. János Pál pápa / 600 éves a Jasna Góra-i kolostor 1382-1982 ezüstözött fém emlékérem (35mm) T:2,2- Poland 1979. Pope John Paul II in Poland + 1982. John Paul II / The Jasna Góra Monastery is 600 years old 1382-1982 silver plated metal medal (35mm) C:XF,VF
30895.

Lengyelország 1979. "II. János Pál pápa Lengyelországban" fém emlékérem (35mm) + 1982. "II. János Pál pápa / 600 éves a Jasna Góra-i kolostor 1382-1982" ezüstözött fém emlékérem (35mm) T:2,2- Poland 1979. "Pope John Paul II in Poland" + 1982. "John Paul II / The Jasna Góra Monastery is 600 years old 1382-1982" silver plated metal medal (35mm) C:XF,VF

Rufpreis:
1 000 HUF
Nagy-Britannia 1851. Albert herceg / A Nemzetközi Ipar Termékeinek Kiállítása MDCCCLI Br emlékérem (44mm) T:3 patina, ph. Great Britain 1851. Prince Albert / Exhibition of the Works of Industry of all Nations MDCCCLI Br commemorative medal (44mm) C:F patina, edge error
30896.

Nagy-Britannia 1851. "Albert herceg / A Nemzetközi Ipar Termékeinek Kiállítása MDCCCLI" Br emlékérem (44mm) T:3 patina, ph. Great Britain 1851. "Prince Albert / Exhibition of the Works of Industry of all Nations MDCCCLI" Br commemorative medal (44mm) C:F patina, edge error

Rufpreis:
1 000 HUF
Nagy-Britannia 2015. Europhilex Bélyegkiállítás London Br emlékérem eredeti tokban (55mm) T:XF Great Britain 2015. Europhilex Stamp Exhibition London Br medal in original case (55mm) C:AU
30897.

Nagy-Britannia 2015. "Europhilex Bélyegkiállítás London" Br emlékérem eredeti tokban (55mm) T:XF Great Britain 2015. "Europhilex Stamp Exhibition London" Br medal in original case (55mm) C:AU

Rufpreis:
1 000 HUF
Nagy-Britannia DN Királyi paloták fém emlékérem szett, benne Tower, Hampton Court, Buckingham, Kensington, Windsor, sérült dísztokban (38mm) T:1-,2 (P) Great Britain ND Royal Palaces metal commemorative medallion set, including Tower, Hampton Court, Buckingham, Kensington, Windsor, in damaged original case (38mm) C:AU,XF (P)
30898.

Nagy-Britannia DN "Királyi paloták" fém emlékérem szett, benne "Tower, Hampton Court, Buckingham, Kensington, Windsor", sérült dísztokban (38mm) T:1-,2 (P) Great Britain ND "Royal Palaces" metal commemorative medallion set, including "Tower, Hampton Court, Buckingham, Kensington, Windsor", in damaged original case (38mm) C:AU,XF (P)

Rufpreis:
1 600 HUF
Német Államok / Szászország / Lipcse 1763. Az első Konvenciós Tallér II. Frigyes Ágost, modern fém utánveret leírással tokban T:1- oxidáció German States / Saxony / Leipzig 1763. The first Conventionsthaler Friedrich August II, modern restrike with information booklet, in case C:AU corrosion
30899.

Német Államok / Szászország / Lipcse 1763. Az első Konvenciós Tallér "II. Frigyes Ágost", modern fém utánveret leírással tokban T:1- oxidáció German States / Saxony / Leipzig 1763. The first Conventionsthaler "Friedrich August II", modern restrike with information booklet, in case C:AU corrosion

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF