Militaria

Zahl der Lose: 38

Berán Lajos (1882-1943) 1935. Bercsényi Miklós gróf / Bercsényi tüzérek kétoldalas katonai Br emlékérem szalagon (45mm) T:2 + 2db régi, Bercsényi Miklóst ábrázoló vágott motívum képeslap kartonlapon, rövid magyarázattal Hungary 1935. Count Miklós Bercsényi / Bercsényi Artillerymen double sided Br commemorative military medal with ribbon. Szign.: Lajos Berán (45mm) C:XF + 2 old cut motive postcards with on cardboard with short descriptions HPII 259.
30955.

Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Bercsényi Miklós gróf / Bercsényi tüzérek" kétoldalas katonai Br emlékérem szalagon (45mm) T:2 + 2db régi, Bercsényi Miklóst ábrázoló vágott motívum képeslap kartonlapon, rövid magyarázattal Hungary 1935. "Count Miklós Bercsényi / Bercsényi Artillerymen" double sided Br commemorative military medal with ribbon. Szign.: Lajos Berán (45mm) C:XF + 2 old cut motive postcards with on cardboard with short descriptions HPII 259.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
1938. Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc Br emlékérem eredeti mellszalaggal T:2 kis patina Hungary 1938. Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary bronze medal with original ribbon C:XF small patina
30956.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ispánki József (1906-1992) 1939. Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság aranyozott fém érem szalag nélkül (51mm) T:2- fülhiány, kopott aranyozás
30957.

Ispánki József (1906-1992) 1939. "Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság" aranyozott fém érem szalag nélkül (51mm) T:2- fülhiány, kopott aranyozás

Rufpreis:
1 200 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.:BERÁN + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem nem saját mellszalaggal. Szign.: BERÁN T:2,2- ph., kis szennyeződés Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal without ribbon and suspension ring. Sign.:BERÁN L. + 940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with not original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF small dirt
30958.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.:BERÁN + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem nem saját mellszalaggal. Szign.: BERÁN T:2,2- ph., kis szennyeződés Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon and suspension ring. Sign.:BERÁN L. + 940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with not original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF small dirt

Rufpreis:
1 200 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére 3db cink kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN + 1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem függesztőkarika nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2,2-,3
30959.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" 3db cink kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem függesztőkarika nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2,2-,3

Rufpreis:
1 600 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF
30960.

Rufpreis:
800 HUF
~1940. Csapattiszti jelvény zománcozott kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül (53x43mm) T:2 kis zománchiba Hungary ~1940. Company Officers Badge enamelled badge without makers mark, with mat (53x43mm) C:XF small enamel error Sallay 1/a.
30961.

~1940. "Csapattiszti jelvény" zománcozott kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül (53x43mm) T:2 kis zománchiba Hungary ~1940. "Company Officer's Badge" enamelled badge without makers mark, with mat (53x43mm) C:XF small enamel error Sallay 1/a.

Rufpreis:
6 000 HUF
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2- korróziónyom, ph. Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF corrosion, edge error NMK 429.
30962.

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2- korróziónyom, ph. Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF corrosion, edge error NMK 429.

Rufpreis:
800 HUF
1942. Tűzkereszt I. fokozata oxidált hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2, Hungary 1942. Fire Cross 1st class war metal decoration with ribbon C:XF NMK 443.
30963.

1942. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2, Hungary 1942. "Fire Cross 1st class" war metal decoration with ribbon C:XF NMK 443.

Rufpreis:
3 000 HUF
1945-1958. Magyar Néphadsereg Sapkajelvény tisztesek és honvédek számára fém sapkajelvény, kopott festett címerrel + ~1958-1976. Magyar Néphadsereg Tiszti sapkajelvény aranyozott, zománcozott fém sapkajelvény + ~1960-1970. Munkásőr sapkajelvény zománcozott fém sapkajelvény T:2,2-
30964.

1945-1958. Magyar Néphadsereg "Sapkajelvény tisztesek és honvédek számára" fém sapkajelvény, kopott festett címerrel + ~1958-1976. Magyar Néphadsereg "Tiszti sapkajelvény" aranyozott, zománcozott fém sapkajelvény + ~1960-1970. "Munkásőr sapkajelvény" zománcozott fém sapkajelvény T:2,2-

Rufpreis:
1 000 HUF
9
1954. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon, 1957-es típusú miniatűrrel szalagsávon, tokban T:2
30965.

1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, 1957-es típusú miniatűrrel szalagsávon, tokban T:2

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban T:2
30966.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban T:2

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF