Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 85

Amerikai Egyesült Államok 1996. Nations Bank - Az 1996-os olimpiai csapat hivatalos támogatója angol nyelvű, aranyozott, festett fém kitűző (26x29mm) T:2 USA 1996. Nations Bank - Official Sponsor 1996 U.S. Olympic Team English language, gold plated, painted metal pin (26x29mm) C:XF
31053.

Amerikai Egyesült Államok 1996. "Nations Bank - Az 1996-os olimpiai csapat hivatalos támogatója" angol nyelvű, aranyozott, festett fém kitűző (26x29mm) T:2 USA 1996. "Nations Bank - Official Sponsor 1996 U.S. Olympic Team" English language, gold plated, painted metal pin (26x29mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Ausztria 1952- Osztrák Köztársaságért Ezüst Érdemkereszt jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon eredeti dísztokban, dísztok belsejében Anton Reitterer felirat (46x46mm) T:2 Austria 1952- Decoration of Merit in Silver to the Republic of Austria unmarked Ag decoration with ribbon in original case, inscription in case Anton Reitterer (46x46mm) C:XF
31054.

Ausztria 1952- "Osztrák Köztársaságért Ezüst Érdemkereszt" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon eredeti dísztokban, dísztok belsejében "Anton Reitterer" felirat (46x46mm) T:2 Austria 1952- "Decoration of Merit in Silver to the Republic of Austria" unmarked Ag decoration with ribbon in original case, inscription in case "Anton Reitterer" (46x46mm) C:XF

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Franciaország 1959. FISA FFSA Európa-bajnokság aranyozott, zománcozott Br jelvény FRAISSE DEI EY PARIS gyártói jelzéssel (58x30mm) T:2 France 1959. FISA FFSA European Championship gilt, enamelled Br badge with makers mark FRAISSE DEI EY PARIS (58x30mm) C:XF
31055.

Franciaország 1959. "FISA FFSA Európa-bajnokság" aranyozott, zománcozott Br jelvény "FRAISSE DEI EY PARIS" gyártói jelzéssel (58x30mm) T:2 France 1959. ""FISA FFSA European Championship" gilt, enamelled Br badge with makers mark "FRAISSE DEI EY PARIS" (58x30mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Jugoszlávia DN Partizán Labdarúgó Klub zománcozott fém kitűző (16mm) T:2 Yugoslavia ND Partisan Soccer Club enamelled metal pin (16mm) C:XF
31056.

Jugoszlávia DN "Partizán Labdarúgó Klub" zománcozott fém kitűző (16mm) T:2 Yugoslavia ND "Partisan Soccer Club" enamelled metal pin (16mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Kanada DN Garde Chasse et Peche Club 1037 festett fém jelvény hátlapon SCULLY LTD MONTREAL (38mm) T:2 Canada ND Garde Chasse et Peche Club 1037 painted metal badge with makers mark SCULLY LTD MONTREAL on the back (38mm) C:XF
31057.

Rufpreis:
800 HUF
Nagy-Britannia DN Királyi Aggastyán Bölények Rendje - Fanshawe Páholy jelzett, zománcozott, számozott Ag jelvény szalagon, L. SIMPSON & CO. gyártói jelzéssel (15,65g/0.925/32x35mm) T:2 Great-Britain ND Royal Antediluvian Order of Buffalos - Fanshawe Lodge hallmarked, enamelled, numbered Ag badge ribbon, with makers mark L. SIMPSON & CO. (15,65g/0.925/32x35mm) C:XF
31058.

Nagy-Britannia DN "Királyi Aggastyán Bölények Rendje - Fanshawe Páholy" jelzett, zománcozott, számozott Ag jelvény szalagon, "L. SIMPSON & CO." gyártói jelzéssel (15,65g/0.925/32x35mm) T:2 Great-Britain ND "Royal Antediluvian Order of Buffalos - Fanshawe Lodge" hallmarked, enamelled, numbered Ag badge ribbon, with makers mark "L. SIMPSON & CO." (15,65g/0.925/32x35mm) C:XF

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Nagy-Britannia DN Királyi Aggastyán Bölények Rendje jelzett, zománcozott, számozott Ag jelvény szalagon gomblyukjelvénnyel, SPENCER LONDON gyártói jelzéssel (~26g/0.925/51x43mm) T:2 Great-Britain ND Royal Antediluvian Order of Buffalos hallmarked, enamelled, numbered Ag badge with button badge on the ribbon, with makers mark SPENCER LONDON. LAPIS NAGULI REPROBATUS CAPUT + RAOB G.L.E. (~26g/0.925/51x43mm) C:XF
31059.

Nagy-Britannia DN "Királyi Aggastyán Bölények Rendje" jelzett, zománcozott, számozott Ag jelvény szalagon gomblyukjelvénnyel, "SPENCER LONDON" gyártói jelzéssel (~26g/0.925/51x43mm) T:2 Great-Britain ND "Royal Antediluvian Order of Buffalos" hallmarked, enamelled, numbered Ag badge with button badge on the ribbon, with makers mark "SPENCER LONDON". "LAPIS NAGULI REPROBATUS CAPUT + RAOB G.L.E." (~26g/0.925/51x43mm) C:XF

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Német 3. Birodalom 1935. Hans Schemm Cu jelvény (37mm) T:2 German Third Reich 1935. Hans Schemm Cu badge (37mm) C:XF
31060.

Német 3. Birodalom 1935. "Hans Schemm" Cu jelvény (37mm) T:2 German Third Reich 1935. "Hans Schemm" Cu badge (37mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Németország DN A munka becsülete / Bajor Iparszövetség - A 40 éves hűséges szolgálatért aranyozott, jelzett, részben zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:2 Germany ND Bavarian Chamber of Industry and Commerce Silver Medal of Honour for 40 Years Loyal Service gilt, hallmarked, partially enamelled Ag decoration with ribbon C:XF
31061.

Rufpreis:
4 000 HUF
Németország DN A munka becsülete / Bajor Iparszövetség - A 40 éves hűséges szolgálatért Br részben zománcozott kitüntetés, mellszalagon T:2 sérült zománc Germany ND Bavarian Chamber of Industry and Commerce Silver Medal of Honour for 40 Years Loyal Service Br partially enamelled decoration with ribbon C:XF damaged enamellation
31062.

Németország DN "A munka becsülete / Bajor Iparszövetség - A 40 éves hűséges szolgálatért" Br részben zománcozott kitüntetés, mellszalagon T:2 sérült zománc Germany ND "Bavarian Chamber of Industry and Commerce Silver Medal of Honour for 40 Years Loyal Service" Br partially enamelled decoration with ribbon C:XF damaged enamellation

Rufpreis:
2 400 HUF
Olaszország 1993. Trieszti Gimnasztikai Társaság - 1863-1993 olasz nyelvű Br emlékérem füllel, szalag nélkül (42mm) T:1 Italy 1993. Societa Ginnastica Triestina - 1863-1993 Italian language Br commemorative medal with ear, without ribbon (42mm) C:XF
31063.

Olaszország 1993. "Trieszti Gimnasztikai Társaság - 1863-1993" olasz nyelvű Br emlékérem füllel, szalag nélkül (42mm) T:1 Italy 1993. "Societa Ginnastica Triestina - 1863-1993" Italian language Br commemorative medal with ear, without ribbon (42mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Olaszország DN Tu Fortitudo Mea - Te vagy az én erősségem fém gomblyukjelvény LANDI MILANO VIA COMELICO 18 gyártói jelzéssel (30,5x24,5mm) T:2- Italy ND Tu Fortitudo Mea - You are my strength metal button badge with makers mark LANDI MILANO VIA COMELICO 18 (30,5x24,5mm) C:VF
31064.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF