Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 107

Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Kopott
13118.

Rufpreis:
800 HUF
13119.

Rufpreis:
2 000 HUF
13120.

Rufpreis:
2 000 HUF
13121.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szavójai Lajos Amádé: Az Észak csillaga, Az Északi sarkitengeren 1899-1900. II. kötet. Olaszból fordította Dr. Darvai Móric. Bp., Lampel Könyvkiadóvállalata. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
13122.

Rufpreis:
1 400 HUF
13123.

Rufpreis:
2 400 HUF
Sacelláry Pál: Pest-Budai Mozaik. Budapest, É.N., Rózsavölgyi és Társa. Papírkötés, 82 p. A borító egyik sarka sérült. A gerince javított.
13124.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Tasnádi Kubacska András: Báró Nopcsa Ferenc kalandos élete. Világjárók - Utazások és kalandok. Budapest, É. N., Franklin-Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötésben, 143 oldal. 31 képpel és 1 térképpel illusztrálva.  Közepes: A borítója kopottas. Az elülső szennylapja elszakadt.
13125.

Rufpreis:
1 400 HUF
Herein Károly et al.: Kispest, Pestszentlőrinc, Pestszentimre. Bp., 1937, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala (Magyar városok monográfiája 21.). Sérült, díszes vászonkötésben.
13126.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Szövényi István: Kőszeg. Szombathely, 1973, Vas Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Papírkötésben, jó állapotban. + Kőszeg várostérkép (Cartographia, 1977)
13127.

Rufpreis:
800 HUF
Baráthosi-Balogh Benedek: China lelke. Budapest, 1927, szerző kiadása. Illusztrált kiadói papír kötésben.
13128.

Rufpreis:
2 000 HUF
Wagners Führer durch Nordtirol, Vorarlberg, die angrenzenden Gebiete von Oberbayern und den Tauern. Innsbruck, 1922, Verlag von Wagnerschen Universitätsbuchhandlung. Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13129.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF