11146.
268. Gelaufene Fernauktion
Gläser
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Fém fedeles üveg söröskorsó (0,4), a fedélen "Karl Siebert "Zur Post" Möckern" gravírozással, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm