Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 158

Garamkeszi János (1936- ) 1978. Mezőtúr 600 éves / Dózsa György Br plakett (32mm) + ~1970-1980. Makó Br emlékérem (32mm) T:1
30757.

Garamkeszi János (1936- ) 1978. "Mezőtúr 600 éves / Dózsa György" Br plakett (32mm) + ~1970-1980. "Makó" Br emlékérem (32mm) T:1

Rufpreis:
1 200 HUF
Garamkeszi János (1936-) 1983. MÉE XIII. Vándorgyűlése Salgótarján / Madách Imre - Az Ember tragédiája Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1988. 20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Veretett a török kivonulásának 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) T:1
30758.

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése Salgótarján / Madách Imre - Az Ember tragédiája" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Veretett a török kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1

Rufpreis:
1 200 HUF
Garamkeszi János (1936-) DN Zrínyi Miklós Katonai Akadémia Br emlékplakett eredeti sérült tokban (52x105mm) T:2
30759.

Garamkeszi János (1936-) DN "Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" Br emlékplakett eredeti sérült tokban (52x105mm) T:2

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Gáll Gyula (1939-) 1983. Budapest 1983 / XIV. Fedettpályás Atlétikai Európa Bajnokság Br emlékérem (60mm) T:2
30760.

Gáll Gyula (1939-) 1983. "Budapest 1983 / XIV. Fedettpályás Atlétikai Európa Bajnokság" Br emlékérem (60mm) T:2

Rufpreis:
800 HUF
Gáti Gábor (1937-) 1989. MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc Br emlékérem (42,5mm) + 2000. MÉE - Államalapítás ezredik évfordulója - Szent István Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30761.

Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) + 2000. "MÉE - Államalapítás ezredik évfordulója - Szent István" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

Rufpreis:
1 200 HUF
Hajós Géza 1943. Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ fém emlékérem (49mm) T:2- karc
30762.

Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ" fém emlékérem (49mm) T:2- karc

Rufpreis:
1 000 HUF
Iván István (1905-1968) 1948. június 11. Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár Al emlékérem (32mm) + 2010. 25. Hungaroring Nagydíj fém emlékérem (32mm) T:2,1
30763.

Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) + 2010. "25. Hungaroring Nagydíj" fém emlékérem (32mm) T:2,1

Rufpreis:
800 HUF
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / Perényi Péter - Lórántffy Zsuzsanna Br emlékérem (42mm) + Bognár György (1944-) 1988. MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30764.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / Perényi Péter - Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42mm) + Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

Rufpreis:
1 200 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1978. MÉE-Keszthely / Dunántúli Éremgyűjtők V. Keszthelyi Találkozója ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) + DN Parlament aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1,2
30765.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1978. "MÉE-Keszthely / Dunántúli Éremgyűjtők V. Keszthelyi Találkozója" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) + DN "Parlament" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1,2

Rufpreis:
1 200 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly Br emlékérem (42,5mm) + Rajki László (1939-) 1986. Magyar Éremgyűjtők Orosházi Csoportja / Juhász Balázs Br emlékérem (42mm) T:1
30766.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" Br emlékérem (42,5mm) + Rajki László (1939-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők Orosházi Csoportja / Juhász Balázs" Br emlékérem (42mm) T:1

Rufpreis:
1 200 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. MÉE Nagykanizsa / Thúry György Kanizsa várkapitánya Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor (1925-1999) 1984. Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula Br emlékérem (42,5mm) T:1
30767.

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE Nagykanizsa / Thúry György Kanizsa várkapitánya" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) T:1

Rufpreis:
1 200 HUF
Kiss György (1872-1916) - Szejler J. ~1910. A mohácsi vész 400. évfordulójára a helyi emlékbizottság Br plakett (83x57mm) márványtalpon (117x82mm), hátlapon igazolás a templomépítésre befolyó összegről. MDXXVI - MOHÁCS - AUG XXIX T:2 Hungary ~1910. The Local Memorial Committee for the 400th Anniversary of the Battle of Mohács Br plaque (83x57mm) on marble slab (117x82mm), on the back with certificate about the income for church building. Sign.: György Kiss - J. Szeiler C:XF
30768.

Kiss György (1872-1916) - Szejler J. ~1910. "A mohácsi vész 400. évfordulójára a helyi emlékbizottság" Br plakett (83x57mm) márványtalpon (117x82mm), hátlapon igazolás a templomépítésre befolyó összegről. "MDXXVI - MOHÁCS - AUG XXIX" T:2 Hungary ~1910. "The Local Memorial Committee for the 400th Anniversary of the Battle of Mohács" Br plaque (83x57mm) on marble slab (117x82mm), on the back with certificate about the income for church building. Sign.: György Kiss - J. Szeiler C:XF

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF