Militaria

Zahl der Lose: 52

1941. Horthy Miklós Repülős Akadémia ezüstözött Br emlékérem LUDVIG gyártói jelzéssel eredeti szalagon (36mm) T:2 kis ph.
30982.

1941. "Horthy Miklós Repülős Akadémia" ezüstözött Br emlékérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel eredeti szalagon (36mm) T:2 kis ph.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1943. Szent Borbála / Magyar Királyi 206/3 Légvédelmi Köz. Á. Üteg ajándéka Zn medál (19,5mm) T:2 kis ph.
30983.

1943. "Szent Borbála / Magyar Királyi 206/3 Légvédelmi Köz. Á. Üteg ajándéka" Zn medál (19,5mm) T:2 kis ph.

Rufpreis:
1 600 HUF
1945. 1941-1945-ös Nagy Honvédő Háborúban Németország Fölött Aratott Győzelemért érdemérem aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalagon + 1953. Magyar Dolgozók Pártja tagsági könyv T:2
30984.

1945. "1941-1945-ös Nagy Honvédő Háborúban Németország Fölött Aratott Győzelemért érdemérem" aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalagon + 1953. "Magyar Dolgozók Pártja" tagsági könyv T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1946. A Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje zománcozott, aranyozott ezüst kitüntetés függőleges tűvel, miniatűrrel, eredeti dísztokban, csak 403 adományozás T:2 miniatűrnél cserélt tű! Hungary 1946. Order of Merit of the Hungarian Republic, Officers Cross enamelled and gilt silver decoration with vertical pin, with miniature, in original case, only 403 awarding C:XF miniature with changed pin! NMK 491.
30985.

1946. "A Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje" zománcozott, aranyozott ezüst kitüntetés függőleges tűvel, miniatűrrel, eredeti dísztokban, csak 403 adományozás T:2 miniatűrnél cserélt tű! Hungary 1946. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Officer's Cross" enamelled and gilt silver decoration with vertical pin, with miniature, in original case, only 403 awarding C:XF miniature with changed pin! NMK 491.

Rufpreis:
130 000 HUF
351,35
382,35
~1950-1960. Kisipari Szövetkezetek Kiváló Dolgozója zománcozott fém jelvény miniatűrrel (zománchibás), eredeti tokjában T:2
30986.

~1950-1960. "Kisipari Szövetkezetek Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény miniatűrrel (zománchibás), eredeti tokjában T:2

Rufpreis:
4 000 HUF
9
1955. Néphadsereg Bajnokság aranyozott Br plakett. Szign.: Jákfalvy (60x50mm) + Bognár György (1944-) 1996. Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda Br emlékérem (42,5mm) T:2-,2
30987.

1955. "Néphadsereg Bajnokság" aranyozott Br plakett. Szign.: Jákfalvy (60x50mm) + Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:2-,2

Rufpreis:
1 600 HUF
1955. Néphadsereg Bajnokság aranyozott Br plakett. Szign.: Jákfalvy (60x50mm) T:2-
30988.

1955. "Néphadsereg Bajnokság" aranyozott Br plakett. Szign.: Jákfalvy (60x50mm) T:2-

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
~1960-1970. Honvédelmi Érdemérem fém kitüntetések mellszalagon (4x), 10, 15 és 20 év után T:2
30989.

~1960-1970. "Honvédelmi Érdemérem" fém kitüntetések mellszalagon (4x), 10, 15 és 20 év után T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1960-1970. A Haza Szolgálatáért arany fokozata, aranyozott zománcozott fém kitüntetés mellszalagon eredeti tokban és mellszalag nélkül (2x) + Katonai Tízpróba (KTP) zománcozott fém jelvény (2xklf) + Katonai Haditorna (KHT) zománcozott fém jelvény (2xklf) T:1-2
30990.

~1960-1970. "A Haza Szolgálatáért" arany fokozata, aranyozott zománcozott fém kitüntetés mellszalagon eredeti tokban és mellszalag nélkül (2x) + "Katonai Tízpróba (KTP)" zománcozott fém jelvény (2xklf) + "Katonai Haditorna (KHT)" zománcozott fém jelvény (2xklf) T:1-2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1970. Katonai Haditorna (KHT) (3x) zománcozott jelvények, bronz és ezüst fokozatok T:2
30991.

~1970. "Katonai Haditorna (KHT)" (3x) zománcozott jelvények, bronz és ezüst fokozatok T:2

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
~1970. BM Tartalékos Tisztképző Iskola jelzett hollóházi porcelán emlékplakett eredeti dísztokban (158x150mm) T:1-
30992.

~1970. "BM Tartalékos Tisztképző Iskola" jelzett hollóházi porcelán emlékplakett eredeti dísztokban (158x150mm) T:1-

Rufpreis:
1 400 HUF
1989. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozata, zománcozott, aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban, adományozói okirattal T:1-
30993.

1989. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany fokozata, zománcozott, aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban, adományozói okirattal T:1-

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF