Drucksachen

Zahl der Lose: 244

cca 1960 Ganz Mávag motorvonat képes ismertető 8p.
12676.

Rufpreis:
1 400 HUF
1960 2 db futott színes Sopron és Lillafüred leporelló
12677.

Rufpreis:
800 HUF
12678.

Rufpreis:
1 400 HUF
1961 A Film, Színház, Muzsika című újság két kötetbe kötött számai
12679.

Rufpreis:
4 000 HUF
1961 Ganz Mávag motorvonat képes ismertető 8p.
12680.

Rufpreis:
1 400 HUF
1962 A Kecskeméti Szalvai Mihály Úttörőház rendezvényie, találkozói, tanfolyamai, nagyméretű plakát, 59x42 cm
12681.

Rufpreis:
1 000 HUF
1963 Eryk Lipiński (1908-1991) lengyel művész, karikaturista: Czas pogaństwa. A Pogányok ideje (Time of the Heathen) c. film lengyel nyelvű plakátja, offset, jelzett, 83×58 cm
12682.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1964-69 Filmvilág, 12 száma sok fotóval és érdekes cikkel, 22x14cm
12683.

Rufpreis:
1 000 HUF
1964 Képes Sport. Teljes évfolyam, egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
12684.

Rufpreis:
1 200 HUF
1964 BSA Victor 441 scrambles képes brossúra 4p. kis ázásnyommal
12685.

Rufpreis:
2 400 HUF
1967 Jacques Richez (1918-1994): Belga műszaki hét, Budapest, 1967. november 10-18. Offset plakát, jelzett, 101,5×71,5 cm
12686.

Rufpreis:
1 200 HUF
1968 Ludas Matyi XXIV. teljes évfolyam 1-52.szám. Vászon kötésben, szép állapotban.
12687.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF