Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 282

Nemes György: Véleményem szerint. Bp., 1975, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
13449.

Rufpreis:
1 000 HUF
13450.

Rufpreis:
1 000 HUF
13451.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Hüvelyk Matyi. Írta és rajzolta: Csongrádi János. Bp., Szent István-Társulat. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13452.

Rufpreis:
1 800 HUF
Eipper, Paul: Zirkus. Tiere Menschen Wanderseligkeit. Berlin, 1930, Dietrich Reimer (Ernst Vohsen) Verlag. Számos érdekes képpel. Biai-Föglein István (1905-1974) festő tulajdonosi bejegyzésével. Kopott, utólag ragasztott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. + Aeros bemutatja: 150 év a porondon. A németországi Aeros Nagycirkusz magyar nyelvű ismertető prospektusa, képekkel, írásokkal. Pátria, 1959. /  With many interesting illustrations and the proprietary signature of Hungarian painter István Biai-Föglein (1905-1974). In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition. + A prospectus of the German Zirkus Aeros in Hungarian from 1959, with illustrations.
13453.

Rufpreis:
3 000 HUF
13454.

Rufpreis:
1 200 HUF
13455.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
13456.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
13457.

Rufpreis:
1 200 HUF
13458.

Rufpreis:
2 000 HUF
Márai Sándor: Füves könyv. 2007, Helikon Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
13459.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Osvát Kálmán(szerk.): Erdélyi lexikon. Nagyvárad, 1928, Szabad Sajtó Könyv- és Lapkiadó Rt. Félvászon kötés, hiányzó címlappal, kopottas állapotban.
13460.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF