Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 193

Cicero Epistolái. Sérült, hiányos kiadás. cca 1700 Egészbőr kötésben. Első 4 oldal hiányzik és még egy két oldal hiányos
13705.

Rufpreis:
1 000 HUF
13706.

Rufpreis:
4 000 HUF
Krúdy Gyula: Pest a világháborúban. A szöveget válogatta és gondozta: Kozocsa Sándor. Első kiadás! Bp., 1943, Officina. Kiadói félvászon kötésben.
13707.

Rufpreis:
3 000 HUF
13708.

Rufpreis:
4 000 HUF
Endrődi Sándor: Játszi órák. Gyermekversek. Bp., 1921, Athenaeum. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. A kötéstábla rajza Basch Árpád munkája. Nagy Sándorné rajzaival illusztrált kiadvány, (ezeknek több helyen hibás a sarka).
13709.

Rufpreis:
3 000 HUF
Eckhardt Sándor: A francia szellem. Bp., 1938, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
13710.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tamási Áron: Téli verőfény. Bp., é.n., Révai. Kiadói félvászon kötésben fedőborítóval.
13711.

Rufpreis:
1 000 HUF
13712.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kassák Lajos: Emberek, sorsok. Bp., é.n., Stílus. Kopottas kiadói papír kötésben.
13713.

Rufpreis:
2 000 HUF
Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Mesejáték. Bp., 1958, Magyar Helikon. Sorszámozott példány 219/1000! Aranyozott kiadói egészbőr kiadásban.
13714.

Rufpreis:
3 000 HUF
13715.

Rufpreis:
3 000 HUF
13716.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF