Ungarische Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 118

1985. Egyed László 1914-1970 / Magyar Geofizikusok Egyesülete Br emlékérem. Szign.: PB (86mm) T:2
30586.

1985. "Egyed László 1914-1970 / Magyar Geofizikusok Egyesülete" Br emlékérem. Szign.: PB (86mm) T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
1987. János ünnepély IV. kispályás labdarúgás jelzett hollóházi porcelán emlékérem dísztokban (63mm) + 1988. Elastic Rallye Sprint Kaposvár jelzett hollóházi porcelán emlékérem dísztokban (63mm) T:2
30587.

1987. "János ünnepély IV. kispályás labdarúgás" jelzett hollóházi porcelán emlékérem dísztokban (63mm) + 1988. "Elastic Rallye Sprint Kaposvár" jelzett hollóházi porcelán emlékérem dísztokban (63mm) T:2

Rufpreis:
800 HUF
1988. SZOT Díj 1988 Br emlékplakett. Szign.: at (90mm) T:2
30588.

1988. "SZOT Díj 1988" Br emlékplakett. Szign.: at (90mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
1989. Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP felületi karc
30589.

1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP felületi karc

Rufpreis:
1 000 HUF
1990. Magyar Tűzoltó Szövetség 1870-1990 / Egy mindenkiért mindenki egyért ezüstözött fém emlékérem 1994. Női Oszt. II. gravírozással (43mm) T:2 (PP)
30590.

1990. "Magyar Tűzoltó Szövetség 1870-1990 / Egy mindenkiért mindenki egyért" ezüstözött fém emlékérem "1994. Női Oszt. II." gravírozással (43mm) T:2 (PP)

Rufpreis:
1 400 HUF
1991. NKFV 1951-1991 / 40 éves a Nagyalföldi Kőolaj- és Földgáztermelő Vállalat Szolnok Br emlékérem (42mm) + 1998. European Cup First Leauge ek 98 Budapest Br emlékérem. Szign.: MM (42mm) T:1-,2
30591.

1991. "NKFV 1951-1991 / 40 éves a Nagyalföldi Kőolaj- és Földgáztermelő Vállalat Szolnok" Br emlékérem (42mm) + 1998. "European Cup First Leauge ek '98 Budapest" Br emlékérem. Szign.: MM (42mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 400 HUF
1992. Pathológus találkozó - Pécs 1992 Zsolnay porcelán plakett (108mm) T:2
30592.

1992. "Pathológus találkozó - Pécs 1992" Zsolnay porcelán plakett (108mm) T:2

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
1994. Honvédbál ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2
30593.

1994. "Honvédbál" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1996. Konferencia a Világörökségi Városok Szervezetének kelet- és közép-európai tagjai számára - Budapest Br emlékplakett dísztokban (79mm) T:1- Hungary 1996. Conference for the Eastern and Central European members of the Organization of World Heritage Cities - Budapest Br plaque in case (79mm) C:AU
30594.

1996. "Konferencia a Világörökségi Városok Szervezetének kelet- és közép-európai tagjai számára - Budapest" Br emlékplakett dísztokban (79mm) T:1-
Hungary 1996. "Conference for the Eastern and Central European members of the Organization of World Heritage Cities - Budapest" Br plaque in case (79mm) C:AU

Rufpreis:
1 000 HUF
2000. 10 kr. / II. Magyar Bélyeg és Postatörténeti Világtalálkozó Budapest 2000 - MAFITT aranyozott fém bélyegérem tokban T:PP ujjlenyomat, karc
30595.

2000. "10 kr. / II. Magyar Bélyeg és Postatörténeti Világtalálkozó Budapest 2000 - MAFITT" aranyozott fém bélyegérem tokban T:PP ujjlenyomat, karc

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
2000. Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Magyar koronázási jelvények aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP
30596.

2000. "Magyar Államalapítás Emlékérem Sorozat - Magyar koronázási jelvények" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP

Rufpreis:
1 200 HUF
2002. Boldog Karácsonyt! / Naptár fém emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:PP
30597.

2002. "Boldog Karácsonyt! / Naptár" fém emlékérem eredeti tokban (42,5mm) T:PP

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF