Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 52

Horváth Jenő: Diplomáciai történelem. 2. köt.: A frankfurti szerződéstől a párisi szerződésekig 1871-1920. Bp., 1921, Szent István Társulat. Kicsit kopott papírkötésben, restaurált gerinccel, egyébként jó állapotban, felvágatlan példány.
13346.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nagykállói Fényes István: Debrecen városának, ez keresztyén res-publicának az 1664-ik esztendőben esett minden dolgairól való verses krónika. S. a. r.: Mata János. Bp., 1943, Exodus Könyvkiadó. Szakadt gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13347.

Rufpreis:
1 800 HUF
13348.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
László Gyula: A honfoglaló magyar nép élete. Bp., 1944, Magyar Élet Kiadása. Kihajtható illusztrációkkal. Viseletes kiadói karton kötésben.
13349.

Rufpreis:
1 400 HUF
13350.

Rufpreis:
1 000 HUF
13351.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
1848-49 a korabeli napilapok tükrében. Összeállította: Bay Ferenc. Bp., 1943, Officina. 186 p. Kiadói kartonkötésben, sérült gerinccel
13352.

Rufpreis:
800 HUF
Varga Katalin pere. Bevezető tanulmánnyal és magyarázó jegyzetekkel közzéteszi Kiss András. Bukarest, 1979, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13353.

Rufpreis:
1 600 HUF
Burchard Brentjes: Kánok, szultánok, emírek. Az iszlám a Timurida Birodalom összeomlásától az európai hódításig. Bp., 1985, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, védőborítóval, jó állapotban.
13354.

Rufpreis:
1 000 HUF
13355.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ómolnár Miklós: 1956. október 23.-november 4. 12 nap, amely... 1989, Szabad Tér Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13356.

Rufpreis:
800 HUF
13357.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF