Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 84

Márai Sándor: Füves könyv. Bp., 1943, Révai. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, jó állapotban. Hozzá a kissé sérült papírborító
13130.

Rufpreis:
5 000 HUF
Az Újság albuma Basch Árpád illusztrációival, Atheneum. Bp., 1906. Athenaeum. egy lap elsavasodott, egyébként jó állapotban
13131.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Szabó Lőrinc: Buddha tenyerén. A költő keleti tematikájú versei. Összeáll.: Steinert Ágota. Bp., Helikon, 1991. A Helikon Könyvbarátok Köre tagjai számára készült, névre szóló, limitált példányszámú kiadás, Suedel Luxe velúrkötésben, jó állapotban.
13132.

Rufpreis:
1 000 HUF
Márai Sándor: Az igazi. Bp., 1941, Révai. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
13133.

Rufpreis:
1 200 HUF
13134.

Rufpreis:
2 000 HUF
A párizsi hóráskönyv. A Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára Ant. 76. jelzetű 1510-ben készült könyvének hasonmás kiadása, a kísérőtanulmányt írta: Csapodi Csaba. Bp., 1985, Helikon. Velúrkötésben, papír védőtokkal, jó állapotban.
13135.

Rufpreis:
2 000 HUF
Márai Sándor: Sértődöttek, Jelvény és jelentés. Bp., 1947, Révai. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
13136.

Rufpreis:
1 600 HUF
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Bp. 1936, Stephaneum. Számos képpel, 2 db térképpel. Díszes borítójú félvászon kötésben, jó állapotban.
13137.

Rufpreis:
1 800 HUF
Fables Choisies Mises en vers par monsieur De La Fontaine avec un nouveau commentaire par M. Coste. I.-IV. Paris, 1759. Aves Approbation & Privilége du Roi. 284p. Kb 120 metszett illusztrációval. Egészbőr kötésben, borítók részbel elválva. Ritka! / 4 parts in one volume. With about 120 etched illustrations. One for each fable. In damaged full leather binding.
13138.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Kuprin, [Alekszandr Ivanovics]: Szulamit. Bp., 1957, Európa. Számos színes illusztrációval. Vászonkötésben, szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13139.

Rufpreis:
800 HUF
13
Herczeg Ferenc: Mesék könyve. Bp., Singer és Wolfner. Illusztrációval, egy hiánnyal
13140.

Rufpreis:
3 000 HUF
13141.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF