https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 146

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1902 Caprice, Humoristisch-Satyrisches Wochenblatt, I. Jahrgang Nr. 21-39., az hetilap több száma könyvbe kötve, jó állapotban / guter Zustand
12507.

1902 Caprice, Humoristisch-Satyrisches Wochenblatt, I. Jahrgang Nr. 21-39., az hetilap több száma könyvbe kötve, jó állapotban / guter Zustand

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1905 Czárán Gyula: A révi Zichy-cseppkőbarlang, különlenyomat az Erdély 1905. 1-2. számából, az Erdélyi Kárpát Egyesület Kiadása, 18p
12509.

1905 Czárán Gyula: A révi Zichy-cseppkőbarlang, különlenyomat az Erdély 1905. 1-2. számából, az Erdélyi Kárpát Egyesület Kiadása, 18p

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
1906 október 24. Menü kártya Regényi Lajos felirattal
12510.

1906 október 24. Menü kártya Regényi Lajos felirattal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
1908 a Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat 1908. évi., IX. évf. 12. száma, hozzákötve egyéb társadalom- és jogtudományi értekezések. Kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
12511.

1908 a Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat 1908. évi., IX. évf. 12. száma, hozzákötve egyéb társadalom- és jogtudományi értekezések. Kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
20. sz. első fele (1908 után). A bajor Bad Reichenhall-beli Dianabad fürdő ismertető füzete német, francia, orosz nyelven, illusztrációkkal. Kissé viseltes, több helyütt gyerekrajzokkal. A címoldalon possessori bejegyzéssel. First half of the 20th century (after 1908). Brochure of the spa of Dianabad, Bad Reichenhall, Bavaria, in German, French and Russian with illustrations. A little bit worn out, with drawings of children. With possessors entry on the title page.
12512.

20. sz. első fele (1908 után). A bajor Bad Reichenhall-beli Dianabad fürdő ismertető füzete német, francia, orosz nyelven, illusztrációkkal. Kissé viseltes, több helyütt gyerekrajzokkal. A címoldalon possessori bejegyzéssel.

First half of the 20th century (after 1908). Brochure of the spa of "Dianabad", Bad Reichenhall, Bavaria, in German, French and Russian with illustrations. A little bit worn out, with drawings of children. With possessor's entry on the title page.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1910 Szvacsina Géza kolozsvári polgármester névjegykártyája / Card of the major of Cluj
12514.

cca 1910 Szvacsina Géza kolozsvári polgármester névjegykártyája / Card of the major of Cluj

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
4
cca 1910 Budapest és környéke katonai térkép, jó állapotban 60x50 cm
12515.

cca 1910 Budapest és környéke katonai térkép, jó állapotban 60x50 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
cca 1910 Verespatak és környéke. Csiky Lajos felvételei 18 képet tartalmazó füzet. / cca 1910 Rosia Montana booklet with 18 photos. 18x12 cm
12516.

cca 1910 Verespatak és környéke. Csiky Lajos
felvételei 18 képet tartalmazó füzet. / cca 1910
Rosia Montana booklet with 18 photos. 18x12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
EUR
,
82,35
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1910 Franciaország, Versailles, 20 lapos nagyalakú képes füzet / France, Picture booklet with 20 pages
12517.

cca 1910 Franciaország, Versailles, 20 lapos nagyalakú képes füzet / France, Picture booklet with 20 pages

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
1910 IX. fizetési osztályba sorolás a magyar királyi igazságügyminisztertől Nachtnébel Ferenc járásbírósági telekkönyvezető úrnak. Száraz pecséttel. 34x21cm
12518.

1910 IX. fizetési osztályba sorolás a magyar királyi igazságügyminisztertől Nachtnébel Ferenc járásbírósági telekkönyvezető úrnak. Száraz pecséttel. 34x21cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
1911 Királyi kereskedelmi tanácsosi kinevezés a magyar királyi igazságügyminisztertől Sinay Gerő kereskedelmi ülnők úrnak. Száraz pecséttel. 34x21cm
12519.

1911 Királyi kereskedelmi tanácsosi kinevezés a magyar királyi igazságügyminisztertől Sinay Gerő kereskedelmi ülnők úrnak. Száraz pecséttel. 34x21cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1913- Érdekes Újság. Képes szépirodalmi hetilap. Felelős szerkesztője 1919-ig Kabos Ede, Nyomta a Légrády Testvérek. Nyomda, 1925 júliusától a Globus Nyomda, majd ismét a Légrády Nyomda. kb. 7 -8 évfolyam nagyon sok száma. Egy banános karton mennyiségben. Vegyes minőségben.
12521.

1913- Érdekes Újság. Képes szépirodalmi hetilap. Felelős szerkesztője 1919-ig Kabos Ede, Nyomta a Légrády Testvérek. Nyomda, 1925 júliusától a Globus Nyomda, majd ismét a Légrády Nyomda. kb. 7 -8 évfolyam nagyon sok száma. Egy banános karton mennyiségben. Vegyes minőségben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse