Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 27

Magyar lexikon. Az összes tudományok encziklopédiája 16 kötet, teljes sorozat. Szerk. Somogyi Ede. Bp. 1878-1885. Rautmann - Wilckens (Pallas). A fedőborítók többségében kopottas állapotban, az első lapok több kötetben kiszakadtak, egy lap hiányzik.
12853.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Wilhelm Gusztáv: Gyárak, pályaudvarok és villamos erőközpontok világítása. Bp., 1932, Ifj. Kellner Ernő Könyvnyomdája. Kiadói Papírkötésben. Jó állapotban.
12854.

Rufpreis:
2 000 HUF
12855.

Rufpreis:
2 000 HUF
Györffy György: Az Árpád-kori Magyarország történeti földrajza I.: A-Cs. Bp., 1966, Akadémiai Kiadó. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12856.

Rufpreis:
8 000 HUF
Darwin, Charles: Fajok keletkezése természetes kiválasztás útján vagy az életrevalóbb tenyészfajok boldogulása a létért való küzdelemben I-II. kötet. Fordította dr Mikes Lajos. Bp., 1911, Athenaeum. Félvászon kötés, festett lapszélek, kopottas állapotban.
12857.

Rufpreis:
2 000 HUF
12858.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Irmédi dr.-Molnár László: Jelkulcs a térképolvasáshoz. Bp., 1941, Hornyánszky. Kiadói papír kötésben. Szép állapotú.
12859.

Irmédi dr.-Molnár László: Jelkulcs a térképolvasáshoz. Bp., 1941, Hornyánszky.
Kiadói papír kötésben. Szép állapotú.

Rufpreis:
2 000 HUF
G. Korányi: Bestimmung der Oberflachenspannung von Glasschmelzen mittels indirekter Methode. Acta technica . Academiae Scientiarium Hungaricae. Bp., 1955, Akadémia. Dedikált példány!
12860.

G. Korányi: Bestimmung der Oberflachenspannung von Glasschmelzen mittels indirekter Methode.
Acta technica . Academiae Scientiarium Hungaricae. Bp., 1955, Akadémia. Dedikált példány!

Rufpreis:
1 000 HUF
Csongor György, Hankó Vilmos dr.: Chemia és Árúismeret a felső kereskedelmi iskolák kereskedelmi akadémiák használatára. I. rész. Számos képpel. Harmadik kiadás. Bp., Lampel. Kiadói papírborítóban.
12861.

Csongor György, Hankó Vilmos dr.: Chemia és Árúismeret a felső kereskedelmi iskolák kereskedelmi akadémiák használatára. I. rész. Számos képpel. Harmadik kiadás. Bp., Lampel.
Kiadói papírborítóban.

Rufpreis:
1 000 HUF
12862.

Rufpreis:
1 600 HUF
Schaffer X. Ferenc: Általános geológia Bp., 1919. Magyar Természettudományi Társulat. Félvászon kötésben
12863.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pabst B: Rádió hibakeresés. Bp., 1955. Műszaki.
12864.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF